Понеділок, 23.04.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
Меню сайту

Категорії розділу
Новини Черкащини [358]
Новини України [193]
Актуально [53]

Vip-реклама

Тисни на картинку та передплачуй газету "Христинівська сорока" не виходячи з дому
Христинівська сорока


Реклама

Запрошуємо до співпраці
Шановні друзі!
Якщо у Вас є цікава інформація, Вам стало відомо, що десь щось сталося чи тільки має відбутися, почули нові христинівські плітки, або ж Ви переконані, що про щось потрібно написати - повідомляйте!
E-Mail для зв'язку: nesytov@khrystynivka.com
nesytov@i.ua

Тел.: 063-810-54-36
096-03-777-88
(газета "Христинівська сорока")
Конфіденційність гарантується.
За цікаві повідомлення - невелика винагорода.
Пишіть, телефонуйте. Можливо, подарунок чекає саме Вас!

Фотоприкол
Фотоприкол

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше опитування
Якій музиці ви надаєте перевагу? (можна вибрати кілька варіантів)
Всього відповідей: 381

Хмарка тегів
парк бібліотека сім'я земля Діти правила гроші спорт футбол банк телефон будинок Умань злочин закон порушення залізниця міліція вода концерт мистецтво церква дослідження лікарня свято війна Перевірка ревізія жінка освіта Кохання чоловік історія випуск весілля змагання виставка конкурс аварія шоу школа медицина випускник пам'ять кримінал Суд пограбування розбій наркотик здоров'я алкоголь хвороба Секс вбивство учень смерть зірка бюджет депутат село КРУ МНС музика труп конопля Травма даі штраф співачка водій ПОЖЕЖА вогонь податкова горілка загибель крадіжка злодій інтернет одруження злочинець підприємець робота бійка фільм книга актор нагородження співак вишивка дтп ліс ставок природа Долінка Дубінка Акція Кіно скандал автомобіль дитина

Головна » Статті » Україна » Актуально

Запрошення від британської родини пожити і попрацювати нянею у їх сім’ї може означати, що вас «розводять» на гроші
Про важливі нюанси закордонного працевлаштування молоді - яка все частіше обирає такий варіант як можливість заробити гроші на власне житло або отримати престижну роботу - йшлося під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.

- На Черкащині діє 19 фірм, що офіційно допомагають у працевлаштуванні за кордоном. Три фірми, що працювали нелегально, нам вдалося закрити за допомогою правоохоронних органів, і ще три – переконати взяти ліцензії у Міністерстві соціальної політики, - констатував заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Черкаської ОДА Микола Ткаченко. - Перевірку таких фірм ми проводимо щороку, а також здійснюємо окремі перевірки за скаргами черкащан - або з власної ініціативи, коли у своїй рекламі фірма обіцяє працевлаштування у тих країнах, із якими Україна не має відповідних угод (наприклад, у Іспанії чи Португалії).  

За словами Миколи Ткаченка, фінансова криза суттєво вдарила не лише по українському ринку праці: у країнах, куди їде працювати черкаська молодь, напруження так само відчутне. На європейський ринок праці (Італія, Південна Франція) перебралися безробітні з Північної Африки, тим самим заповнивши ніші, потенційно вільні для українців.

Серед студентів переважну більшість бажаючих поїхати працювати за кордон складають студенти 2-4 курсів, що найчастіше обирають Німеччину, Польщу, Чехію. За офіційною статистикою (що не враховує випадків самостійного відкриття Шенгенської візи із виїздом на роботу за кордон у якості туриста, або ж поїздок через фірми, відкриті  в інших містах, що пропонують свої послуги по всій Україні) торік роботу за кордон виїхали 304 особи, за перше півріччя цього року – 164.

- Нам доводилося вирішувати проблеми, пов’язані із працевлаштуванням за кордоном, - констатував Микола Ткаченко. – Наприклад, молоде подружжя із Тального оформлялося на роботу до Чехії, їм обіцяли чудові умови, зокрема і те, що працюватимуть вони разом. Підписану угоду, складену чеською мовою, молодим людям ледь не випадково переклали знайомі майже в останній момент. Там було вказано, що працюватиме подружжя на різних об’єктах, на відстані 100 кілометрів. За нашого втручання ситуацію вдалось виправити. У іншому випадку, що також стався нещодавно, мама черкаського студента просила допомогти повернути 200 доларів, заплачені ним за виклик «швидкої допомоги» за кордоном, де хлопець працював. Тоді він нікому нічого не сказав – а по поверненню його мама зажадала, аби їм повернули ці гроші. Ми зняли копії квитанції оплати послуг «швидкої», відправили її американському роботодавцю – і через 2 місяці той повернув гроші…

Найелементарніших проблем із закордонним працевлаштуванням, за словами Миколи Ткаченка, уникнути можливо – якщо звернути увагу на кілька важливих нюансів. Передовсім – наявність ліцензії міністерства соціальної політики, обов’язкової для всіх фірм, що працевлаштовують за кордоном. Крім того, у неї має бути угода про співпрацю із закордонним роботодавцем. А та угода, яку підписує претендент на закордонну вакансію, повинна мати український переклад та включати усі нюанси працевлаштування.

- Однією із найпопулярніших програм для молоді, яка дає можливість і попрацювати, і познайомитись із життям іншої країни, є Au-Pair.  Це одна із найпопулярніших офіційних програм культурного обміну, учасники якої за кордоном мешкають у родинах, допомагають їм доглядати за дітьми та у домашніх справах, отримують кишенькові гроші і мають можливість вдосконалювати знання мови. Ми працюємо за цією програмою маже із часу її появи в Україні – 5 років, і стикалися із намаганнями обдурити людей, що хотіли би поїхати за кордон саме таким чином, - констатував директор приватного підприємства «П’ять континентів» Олег Андрєєв. – Електронною поштою студенту приходить запрошення від нібито британської родини, яка повідомляє, що постійно приймає у себе українську молодь і тепер запрошує саме його або її у гості. У переконливому листі фігурує адреса родини, номер телефону. Після погодження, іде пропозиція передоплати за оформлення документів, необхідних для візиту. Насправді, такі пропозиції нічим не відрізняються від популярних колись «нігерійських листів» - це поширене шахрайство. Великобританія взагалі не працює за програмою Au-Pair з Україною. Але такі листи можуть мати будь-якого адресата, з іншої країни, головна мета - видурити кошти. Тому краще користуватись послугами будь-якої конкретної фірми, з якої можна спитати.

За словами Олега Андрєєва, Au-Pair – це державна програма - і кожна країна обумовлює свої нюанси участі у ній. Скажімо, середній вік учасників – 18-25 років, але у Німеччині - це 25 років, у Австрії – 28, в США – 26.

Найбільш затребуваною і корисною, як зазначив Олег Андрєєв, Au-Pair є для студентів факультетів іноземних мов, що отримують можливість удосконалювати знання, перебуваючи безпосередньо у мовному середовищі, чого тут, в Україні вони отримати, звісно ж, не можуть. Найбільшою популярністю у молоді наразі користуються так країни, як Німеччина, Австрія, Бельгія, країни Скандинавії, США.

- У деяких країнах стандартний термін перебування програмою Au-Pair – 1 рік – може бути продовжено ще на стільки ж. Зазвичай, молодь цю нагоду використовує, після чого дехто намагається знайти можливості легально залишитися у США, - констатував Олег Андрєєв. - Крім того, по закінченню програми, можна залишитись у країні для отримання вищої освіти у місцевих вузах: у багатьох країнах Європи – наприклад, Німеччині, Австрії, Норвегії - освіта досі безкоштовна.

Відтак, за словами Олега Андрєєва, молодіжні програми для багатьох стають першою сходинкою для особистісного і кар’єрного зростання.

- Ще до закінчення навчання людина отримує можливість підвищити свій професійний рівень – познайомитися із технологіями, організацією ведення бізнесу та економічною культурою розвинених країн. Із цим досвідом молода людина повертається до України - вдосконалювати і підіймати економіку власної країни, - переконаний директор приватного підприємства «Супутник студента» Олександр Мусієнко. – Ми спеціалізуємося на різних міжнародних програмах обміну і освіти для молоді, але найбільше затребуваною є Work&Traval, відкрита ще в 1962 році урядом США. Цьогоріч за цією програмою Україна відправила лише вдвічі менше студентів, аніж Росія. Учасники програми можуть працювати у сфері обслуговування чи продажів, у сільському господарстві. Передовсім, основою молодіжних програм обміну є культурна складова, а не економічний зиск. На жаль, реалії сьогодення такі, що саме на цю можливість звертає увагу 90% учасників - ставлячи за мету саме отримання коштів, люди обирають більш фізично важкі роботи – на рибопереробних заводах, свинофермах, теплицях… Вони заробляють на квартиру або машину, а по поверненню, після такої роботи, у них починаються інші проблеми - зі здоров’ям… Ми завжди радимо використовувати такі програми як інвестиції у себе, у власне майбутнє – і момент отримання вигоди від участі у програмі розглядати як можливість розвитку тут, в Україні.

- Свого часу я чотири роки була учасником молодіжної програми обміну. Зі свого досвіду можу сказати: молодь має величезні можливості, для дорослих людей немає подібних програм, настільки легких для участі. У той час, коли я вирішила взяти участь у програмі обміну, про них було небагато інформації, моїх однокурсників це насторожувало.  У США я мешкала біля океану, досконало вивчила мову отримала багато важливого для життя досвіду, - зазначила заступник директора приватного підприємства «Супутник студента» Юлія Степанищенко. - Молодіжні програми бувають різними – і для школяра, і для студента останнього курсу. І отримані за цей час знання дають можливість у майбутньому розраховувати на більш престижну роботу. Крім того, є програми стажування у закордонних фірмах - за обраною у виші спеціальністю. Студент, що бере у них участь, може розраховувати на отримання роботи у вітчизняному представництві іноземної компанії, або ж бути офіційно запрошеним по закінченню навчання за кордон у якості працівника фірми.

За словами Юлії Степанищенко, багато студентів намагаються лишитися у США – але цим позбавляють себе можливостей для розвитку: «вони живуть там, отримують свої кілька тисяч доларів щомісяця – і це все, на що вони можуть розраховувати».

- Інша проблема - перебування за кордоном у  нашої молоді часто асоціюється з американськими фільмами: безтурботне життя, гроші, авто, - констатував директор приватного підприємства «Супутник студента» Олександр Мусієнко.

Для студентів, свідомих своїх намірів працевлаштуватись за кордоном, Олександр Мусієнко радить обирати місцевого посередника: найбільше «липових» фірм знаходиться у великих містах –  таких як Київ, Одеса, Миколаїв, Донецьк – і свої послуги вони пропонують в усіх регіонах країни.

- Не варто поспішати з оплатою послуг обраної фірми – поки нею не буде здійснено для вас певного об’єму робіт. Необхідно вимагати документальне підтвердження усіх сплачених коштів. Не слід довіряти надто низьким цінам за послуги з працевлаштування за кордоном та обіцянкам відкрити візу «заочно», без присутності людини у консульстві чи посольстві. – констатує Олександр Мусієнко. – А головне, необхідно завчасно, ще перебуваючи в Україні, переконатися, що обіцяна робота дійсно існує. Агенція повинна мати іноземного партнера, акредитованого департаментом США – і цю інформацію можна перевірити на сайті департаменту. Краще зробити це в останній момент, ніж, опинившись у чужій країні, зрозуміти, що тебе обдурили.


Оксана Савіцька
керівник прес-клубу
(098) 482-89-79

Черкаський прес-клуб реформ
бульвар Шевченка, 242/1, оф. 312
e-mail: press1club@gmail.com
http://cherkasy.cure.org.ua
Категорія: Актуально | Додав: Адмін (21.10.2011)
Переглядів: 767 | Теги: молодь, гроші, працевлаштування, робота | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Логін:
Пароль:

Випадкове оголошення

Пошук

Радіо

VIP-реклама
Ритуал

Інформ-Сервіс
РекламаНове на форумі
 • Христинівський РЕМ (0)
 • www (0)
 • До уваги батьків!! (0)
 • Интернет-магазин одежды Футболка камуфлированная тельняшка (0)
 • Жилье Приморский Феодосия Отдых Аренда жилья Черное море (0)
 • Мужская трикотажная одежда недорого- онлайн интернет магазин (0)
 • ПОИСК ОДНОКЛАССНИКОВ (0)
 • ключи для нод32 на 2013 (0)
 • Планшети (2)
 • Доля, фатум чи випадок життя? (6)

 • Випадковий анекдот
  Человек, признающий свою ошибку, когда он не прав, - мудрец.
  Человек, признающий свою ошибку, когда он прав, - женатый.

  Погода  Співпраця
  До уваги керівників підприємств, установ та організацій!
  Якщо у вас виникає потреба повідомити христинівчанам якусь інформацію, прозвітуватися про проведену роботу чи оприлюднити якісь інші матеріали (окрім реклами), надсилайте їх на E-Mail: admin@khrystynivka.com або через форму "Зв'язок з адміністрацією" і в найкоротші терміни Ваш матеріал з'явиться на сторінках нашого сайту.
  Розміщення БЕЗКОШТОВНЕ (за винятком рекламних матеріалів)

  Друзі сайту
  Педагогічне краєзнавство
  Анекдоти та історії з життя
  ЗАКPortal
  Історія освіти Христинівщини

  Поезiя, проза та життя уманчан

  Христинівчани


  Податкова адміністрація

  Наша кнопка
  Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку на сторінках Вашого сайту чи блогу
  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код


  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код

  Статистика

  счетчик посещений
  Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
  Определение ТИЦ и PR
  Онлайн всього: 2
  Гостей: 2
  Користувачів: 0

  Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
  Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
  Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
  Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018