П`ятниця, 27.04.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
Меню сайту

Категорії розділу
Етикет [2]
Актуально [14]
Про відомих людей [4]
Корисні факти та поради [16]
Психологія та взаємовідносини [24]
Це цікаво [46]
Подорожуємо [1]
Здоров'я [84]
Рецепти [4]

Vip-реклама

Тисни на картинку та передплачуй газету "Христинівська сорока" не виходячи з дому
Христинівська сорока


Реклама

Запрошуємо до співпраці
Шановні друзі!
Якщо у Вас є цікава інформація, Вам стало відомо, що десь щось сталося чи тільки має відбутися, почули нові христинівські плітки, або ж Ви переконані, що про щось потрібно написати - повідомляйте!
E-Mail для зв'язку: nesytov@khrystynivka.com
nesytov@i.ua

Тел.: 063-810-54-36
096-03-777-88
(газета "Христинівська сорока")
Конфіденційність гарантується.
За цікаві повідомлення - невелика винагорода.
Пишіть, телефонуйте. Можливо, подарунок чекає саме Вас!

Фотоприкол

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше опитування
Чи потрібен такий сайт
Всього відповідей: 219

Хмарка тегів
парк бібліотека сім'я земля Діти правила гроші спорт футбол банк телефон будинок Умань злочин закон порушення залізниця міліція вода концерт мистецтво церква дослідження лікарня свято війна Перевірка ревізія жінка освіта Кохання чоловік історія випуск весілля змагання виставка конкурс аварія шоу школа медицина випускник пам'ять кримінал Суд пограбування розбій наркотик здоров'я алкоголь хвороба Секс вбивство учень смерть зірка бюджет депутат село КРУ МНС музика труп конопля Травма даі штраф співачка водій ПОЖЕЖА вогонь податкова горілка загибель крадіжка злодій інтернет одруження злочинець підприємець робота бійка фільм книга актор нагородження співак вишивка дтп ліс ставок природа Долінка Дубінка Акція Кіно скандал автомобіль дитина

Головна » Статті » Цікаві та корисні статті » Це цікаво

Пророцтва! Страшилки для тих, хто любить боятися
Останнім часом однією з найпопулярніших розмов є тема про кінець світу, який нібито передбачили майя. Впродовж багатьох століть людство із завидною постійністю чекає кінця світу. У 100 році, після смерті останнього з дванадцяти апостолів, очікувалося друге пришестя Христа, а потім і апокаліпсис. Не збулося.

В 1492 році знову-таки серйозно готувалися до кінця світла (7000 рік від створення світу!) – пронесло.

Напередодні першого випробування атомної бомби 16 липня 1945 року у уряду США були побоювання, що ядерна реакція може спалити всю атмосферу Землі – слава богу, цього не трапилося.

У вересні 2008 року у зв’язку з експериментальним запуском коллайдера, весь світ чекав чергового кінця світу. І знову обійшлося. Видно, так вже ми влаштовані: не живеться нам спокійно…

А пам’ятаєте страх перед 2000 роком? Він прийшов і пройшов без особливих проблем. Тепер нова дата – 21 грудня 2012, дата, яка обігрується в багатьох фільмах з красивими спецефектами, не буде кінцем світу, наскільки нам відомо. Вона буде, втім, датою чергового зимового сонцестояння. Адже на відміну від деяких загальних уявлень, поняття «наука» зникає, коли ми притягаємо за вуха кінець світу до 2012 року.

Історія почалася з припущень, що Нібіру, планета, ніби як виявлена шумерами, прямує до Землі. Ця катастрофа була спочатку передбачена у травні 2003 року, але, коли нічого не сталося, дата кінця світу була перенесена вперед на грудень 2012 року. Потім ці дві байки були пов’язані із закінченням одного з циклів в календарі стародавніх майя під час зимового сонцестояння в 2012 році – звідси і передбачали кінець світу 21 грудня 2012.

Нібіру та інші оповідання про вигадані планети – це містифікація. Для таких заяв немає фактичних підстав. Якби всякі Нібіру або Планети X були реальними і летіли на зустріч із Землею в 2012 році, астрономи відстежували її, принаймні, останні десять років, і її було б видно вже неозброєним оком. Очевидно, що вона не існує. Ерида є реальною, але це карликова планета, схожа на Плутон, яка залишиться у зовнішній сонячній системі, вона не зможе наблизитися до Землі більше, ніж на 4 мільярди кілометрів.

До того ж і старійшини племені майя в Гватемалі переконані, що кінця світу у 2012 році, який нібито прогнозували їхні предки, не буде.

Як пояснив один з вождів Аполінаріо Чіле Пікстун, всупереч поширеній помилці, календар майя нічого не говорить про загибель планети.

«Кінець світу – цілком і повністю західний міф», – зазначив старійшина.

За його словами, відповідний «прогноз» означає лише, що завершується певний період часу згідно з віруваннями майя. Аполінаріо Чіле Пікстун розповів, що вже втомився від цієї істерії і докучливих людей, які своїми запитаннями зводять його з розуму.

Майбутнє в силу своєї природи саме відкриває людям свої таємниці, коли настає певний час. В часи, коли жили біблійні пророки та Мішель Нострадамус людям було достатньо знати, що майбутнє є і його можливо і потрібно передбачати. Тому і виглядало це майбутнє в перших відомих людям пророцтвах у вигляді фантастичних, надзвичайно абстрактних, символів, картин. Ці картини мали фрагментарний вигляд і не давали уявлення про загальні тенденції розвитку людської цивілізації. Візьміть, наприклад, відоме всім «Одкровення Іоанна Богослова». Чи багато ви знайдете в ньому інформації про те, в якому році, і в яких країнах відбудуться жахливі апокаліптичні події?

Те ж саме можна сказати і про «Центурії» Мішеля Нострадамуса. Їх можна відповідно до уподобань дослідника «накласти» на будь-яку країну, на будь-який період її історії. Тому зараз багато пишуть не про Нострадамуса, а про тлумачення Нострадамуса різними коментаторами, такими, скажімо, як Манфред Дімде (Франція) або Алла Денікіна (Росія). І всі дослідники, незважаючи на свої особисті, беззаперечні творчі здібності, як один, «зациклюються» на тому, що на період після 3797 н.е. року майбутнє передбачати неможливо, бо так сказав сам «великий і жахливий». Але ж хіба Нострадамус писав про це хоч в одному із своїх творів?

Але стверджують, що кінець світу все-таки рано чи пізно буде, пророкуючи його щорічно:

2012 – кінець календарного циклу Майя. Досить відомий кінець світу, можливо відбудеться зіткнення з астероїдом 2005 YU55. Також тут цілий букет – час п’ятого Сонця, сама сонячна система стане якимось боком до галактичної осі, порушаться усі космічні цикли зміна полюсів і так далі.

2013 – Рагнарок, він же судний день. День початку і кінця! Гіперпросторовий перехід в четвертий вимір. Для смертних це буде смерть, а для Богів – народження.

2014 – астрофізики говорять, що до нашої сонячної системи добереться хмара космічного пилу яка змітає усе на своєму шляху. Нудний кінець світу.

2015 – кінець якогось 9576-річного циклу, який призводить до загибелі цивілізації.

2016 – Джеймс Хансен, дослідник кліматичного стану на Землі, стверджує що цього року розтануть льодовики і велика частина суші буде затоплена.

2017 – Кінець світу по теорії ієрархічних катастроф.

2018 – Ядерна війна від того ж Нострадамуса.

2019 – Банальне зіткнення з астероїдом 2002 NT7.

2020 – Ісаак Ньютон виходячи з пророцтв Іоанна Богослова розрахував, що кінець світу буде саме цього року.

Невдалі кінці світу:

33 рік. Деякі християни вважали, що світу настане кінець відразу після смерті Христа. Але коли цього не сталося, дату страшного суду відклали до кращих часів. 666 рік. А як же без нього. Число Звіра, що згадується в Апокаліпсисі. Але – на жаль, світ цілий і понині.

1000 рік. А що красива, солідна дата. Головне, кругла. Літописці тоді відзначили, що по усій Європі запанували паніка і жах. Люди кидали роботу, цілодобово відмолювали гріхи в церквах, роздавали майно, ховалися в монастирях. Кожен удар грому розпалював панічні настрої, а червоний дощ Аквітанії і метеорит, що впав в Англії, привели населення до страшного жаху. Коротше кажучи, були істерія і безумство кінця тисячоліття.

1033 рік. Черговий аналогічний захід з масштабною панікою. Цього разу його приурочили до тисячоліття з дня смерті Христа.

1248 рік. Далі дата загальної загибелі забарвилася міжрелігійною ворожнечею. Глава західних християн – Римський Папа Інокентій III не раз публічно заявляв, що Друге пришестя Ісуса з подальшим кінцем світу станеться в 1284 році – через 666 років (люблять християни цю комбінацію цифр) після появи ісламу. На щастя, сам Папа до цієї дати не дожив. Від конфузу його врятувала смерть в 1216 році, і виправдовувати фальстарт не довелося.

1603 рік. Домініканський чернець, письменник і астролог Томазо Кампанелла передбачав, що цього року станеться зіткнення Землі з Сонцем. Цього не сталося, але до кінця свого життя, а помер Кампанелла в 1638 році, він вважався умілим провісником майбутнього.

1658 рік. Христофор Колумб, виявляється, вчинив відкриття і значно «крутіше» за Америку. Згідно з його «Книгою Пророцтв» людство повинне було загинути в 1658 році. Але після того, як великий мореплавець так облажався з новим континентом, визнавши його Азією прогресивне людство йому вже не повірило.

1666 рік. Знову число Звіра, і неважливо, що упереджається одиницею. Формена істерія із цього приводу вибухнула в Англії – деякий пророк лякав усіх великою пожежею, що очищає Землю. Припинити безлади вдалося, тільки заарештувавши невдалого віщуна.

18 травня 1910 року. Європа знову в паніці. Згідно з розрахунками астрономів на Землю повинна впасти комета Галлея. Потім за уточненими даними стало відомо, що комета, на щастя, пролетить мимо, але Земля пройде через її хвіст який по невідомо ким пущеним чуткам складається з отруйного газу ціаніду. Тут же знайшлися заповзятливі громадяни, що здогадалися пустити в продаж ампули з «протиотрутою». Кінця світу не вийшло.

4-5 лютого 1962 року. Ця дата була відмічена «парадом» з п’яти видимих неозброєним оком планет до яких приєднувалися Сонце і місяць (разом сім великих космічних об'єктів), що дійсно трапляється украй рідко. Це підштовхнуло індійських звіздарів до пророцтва «фінальної завіси». Знову мимо.

1988 рік. Едгар Уізенант, інженер в сфері аерокосмічної техніки, випустив книгу з пророцтвом, що кінець світу настане саме цього року. Книга розійшлася накладом 4 млн. екземплярів, автор отримав величезний гонорар. Але Армагеддон чомусь не настав. Тоді Уізенант виступив з «переглянутим» виданням, перенісши загибель світу на 1989 рік. Публіка, проте, встигла розчаруватися в пророку, і книга успіху не мала.

Вересень 1994 року. Американський інженер Гарольд Кемпінг ощасливив світ твором з арифметичним «розрахунком», що друге пришестя Христа відбудеться у вересні 1994 року. Проте люди, пам’ятаючи ляпсус Уізенента, стали значно більше передбачливі хоча декілька тисяч покупців все ж знайшлося.

2000 рік. Рік з трьома нулями – улюблена дата у багатьох заклопотаних кінцем світу провісників. Але і тут усе пройшло гладко – хіба що в деяких банках обнулилися комп’ютери.

1 година дня 2 хвилини 3 секунди 4 числа п’ятого місяця 2006 року. Як неважко помітити усі цифри побудовані в ряд по порядку, що і насторожило каббалістів і нумерологов. Наступного разу аналогічний збіг станеться 01:02:03, 04.05.2067. Але що говорити про такі «прохідні» дати, якщо навіть 06.06.06, горезвісне число Звіра, але в новій комбінації людство пережило цілком благополучно.

11 серпня 2002 року, 4 години ранку. Відомий румунський віщун ієромонах Арсеніє доводив усім, що «кінець сучасного світоустрою» станеться у вказаний час в результаті руйнівного землетрусу. Тоді ж, за словами ченця, південний полюс з’єднається з північним, а на Землю обрушиться вогняний хаос.

29 квітня 2007 року. Американський проповідник Пат Робертсон ще в 1990 році на цей день «призначив» вибух Землі. Прорахувався.

2009 – виходячи з розшифровок центурій Нострадамуса Пітером Лори, цього року мав би настати Армагеддон.

2010 – Мала закінчитися нафта, а світ поглинути війна за ресурси. Ще обіцяли, що Земля відвернеться від Сонця.

21 травня 2011 року – вже відомий нам 89-річний американський проповідник Гарольд Кемпінг з Каліфорнії попереджав: «Господь прийде 21 травня 2011. Так стверджує Біблія!». За прогнозами Кемпінга, незадовго до півночі на Землі повинні були з’явитися потужні підземні поштовхи і 2% населення планети піднестися на небеса, а інші прямо відправитися в пекло і залишитись мучитися на вмираючій планеті ще на кілька місяців, перш ніж у жовтні Земля повністю зруйнується.

Сам же Кемпінг у цей день планував в компанії своєї дружини виявитися ближче до радіо чи телевізора, щоб поспостерігати за апокаліпсисом в прямому ефірі. Кемпінг стверджує, що за 70 років вивчення Біблії він розробив систему, яка використовує математику для інтерпретації зашифрованих у ній пророцтв. За його словами, кінець світу мав статися 21 травня, тому що це було 722500 днів з 1 квітня 33 року н.е., коли, як він вважає, був розіп’ятий Христос. Цифра 722500 важлива, тому що досягається шляхом двократного множення трьох священних чисел (5,10 і 17) одне на одного. І цей кінець світу ми знову успішно пережили.


Підготував Олександр Неситов

Анекдот в тему:

І настав грудень 2012 року... І з’явився в небі астероїд. І став він падати на Землю. І запанувала на Землі паніка: настає Кінець Світу за ацтекським календарем. І впав астероїд на кам’яний календар ацтеків. І був пил. І була ударна хвиля. А коли пил розсіявся на місці зруйнованого календаря стояв новий календар ацтеків, до 32118 року. І поруч лежав інший камінь, поменше. І був на нім напис: «Наступний календар буде присланий на планету точно в день завершення старого календаря. Дякуємо за використання наших кам’яних календарів»!
Категорія: Це цікаво | Додав: Адмін (12.08.2011)
Переглядів: 2527 | Теги: історія, апокаліпсис, пророцтво | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Логін:
Пароль:

Випадкове оголошення

Пошук

Радіо

VIP-реклама
Ритуал

Інформ-Сервіс
РекламаНове на форумі
 • Христинівський РЕМ (0)
 • www (0)
 • До уваги батьків!! (0)
 • Интернет-магазин одежды Футболка камуфлированная тельняшка (0)
 • Жилье Приморский Феодосия Отдых Аренда жилья Черное море (0)
 • Мужская трикотажная одежда недорого- онлайн интернет магазин (0)
 • ПОИСК ОДНОКЛАССНИКОВ (0)
 • ключи для нод32 на 2013 (0)
 • Планшети (2)
 • Доля, фатум чи випадок життя? (6)

 • Випадковий анекдот
  Подъезжаю к остановочному комплексу, купить сигарет. Подхожу к киоску, висит табличка тех.перерыв. рядом стоит парень и держит на поводке здорового пса. Спрашиваю, че мужики, давно закрыто? В этот момент псина со страшным оскалом и рыком делает рывок в мою сторону, успеваю отскочить, но запинаюсь и падаю плашмя, на пузу. Первые секунды лежу и думаю, вот, бля…, опозорилась… потом представляю как я любимая вся такая в грязи валяюсь и начинаю ржать, остановиться не могу. Подъезжают менты, у парня спрашивают: че, пьяная что ли. А вокруг уже люди кучкуются. И чувак с собакой выдает: да не у нее от страха истерика наверное, (сердито) ОНА НА МОЮ ДЕВЧОНКУ ПОХОЖА, и (ласково) добавляет – А МОЯ ЗВЕРЮГА ЕЕ ТЕРПЕТЬ НЕ МОЖЕТ! Как же мы все ржали…

  Погода  Співпраця
  До уваги керівників підприємств, установ та організацій!
  Якщо у вас виникає потреба повідомити христинівчанам якусь інформацію, прозвітуватися про проведену роботу чи оприлюднити якісь інші матеріали (окрім реклами), надсилайте їх на E-Mail: admin@khrystynivka.com або через форму "Зв'язок з адміністрацією" і в найкоротші терміни Ваш матеріал з'явиться на сторінках нашого сайту.
  Розміщення БЕЗКОШТОВНЕ (за винятком рекламних матеріалів)

  Друзі сайту
  Педагогічне краєзнавство
  Анекдоти та історії з життя
  ЗАКPortal
  Історія освіти Христинівщини

  Поезiя, проза та життя уманчан

  Христинівчани


  Податкова адміністрація

  Наша кнопка
  Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку на сторінках Вашого сайту чи блогу
  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код


  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код

  Статистика

  счетчик посещений
  Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
  Определение ТИЦ и PR
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
  Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
  Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
  Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018