Субота, 21.04.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
Меню сайту

Категорії розділу
Новини Черкащини [358]
Новини України [193]
Актуально [53]

Vip-реклама

Тисни на картинку та передплачуй газету "Христинівська сорока" не виходячи з дому
Христинівська сорока


Реклама

Запрошуємо до співпраці
Шановні друзі!
Якщо у Вас є цікава інформація, Вам стало відомо, що десь щось сталося чи тільки має відбутися, почули нові христинівські плітки, або ж Ви переконані, що про щось потрібно написати - повідомляйте!
E-Mail для зв'язку: nesytov@khrystynivka.com
nesytov@i.ua

Тел.: 063-810-54-36
096-03-777-88
(газета "Христинівська сорока")
Конфіденційність гарантується.
За цікаві повідомлення - невелика винагорода.
Пишіть, телефонуйте. Можливо, подарунок чекає саме Вас!

Фотоприкол

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше опитування
Чи потрібно організувати конкурс тільки для хлопців?
Всього відповідей: 106

Хмарка тегів
парк бібліотека сім'я земля Діти правила гроші спорт футбол банк телефон будинок Умань злочин закон порушення залізниця міліція вода концерт мистецтво церква дослідження лікарня свято війна Перевірка ревізія жінка освіта Кохання чоловік історія випуск весілля змагання виставка конкурс аварія шоу школа медицина випускник пам'ять кримінал Суд пограбування розбій наркотик здоров'я алкоголь хвороба Секс вбивство учень смерть зірка бюджет депутат село КРУ МНС музика труп конопля Травма даі штраф співачка водій ПОЖЕЖА вогонь податкова горілка загибель крадіжка злодій інтернет одруження злочинець підприємець робота бійка фільм книга актор нагородження співак вишивка дтп ліс ставок природа Долінка Дубінка Акція Кіно скандал автомобіль дитина

Головна » Статті » Україна » Новини Черкащини

Після 40 знайти роботу практично неможливо
Зате можливо у її пошуках знайти людей, що за копіями поданих для працевлаштування документів оформлять на вас банківський кредит або «здеруть» гроші за реєстрацію  у відділі кадрів фірми, якої не існує. Про те, як цього уникнути та особливості працевлаштування сьогодні йшлося під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.

За словами співзасновника КА «Фаворит»  Оксани Новікової, із початком сезону ділової активності кількість вакансій зросла на 30-40%,  але і число претендентів на ці вакансії так само зросло на 30-40%. І, хоча вакансій стало більше, зарплата більшою не стала: середня зарплата, на яку може розраховувати безробітний – 1500 гривень.

Затребуваним сьогодні є адмінперсонал: секретарі, референти, працівники відділу кадрів, асистенти, помічники директора. Роботодавці готові розглядати кандидатури претендентів навіть без попереднього досвіду такої роботи. Більші за інших мають шанси знайти роботу менеджери з продажу, бухгалтери, водії, ріелтори, багато запитів на представників найпростіших професій: прибиральники, двірники, вантажники. Проблемна для працевлаштування категорія – юристи, вакансії для яких з’являються лише у зв’язку із «текучістю» кадрів.

За словами Оксани Новікової, випадки шахрайства із працевлаштуванням передовсім пов’язані із  пропозиціями через мережу Інтернет. У одному з випадків пропонувалися вакансії копірайтера або літературного редактора. Претенденту, щоб отримати пробне завдання, слід було зареєструватись (а реєстрація коштує 25 гривень), після чого роботодавець зникав – не відповідав на листи, а за вказаним телефоном автовідповідач  пропонував  зв’язатися із відділом кадрів за телефонами, що починаються на 070 або 090 (хвилина розмови за якими тарифікується по 20 гривень і вище).

Одного із пошуковувачів - розповіла Оксана Новікова - запросили на роботу до Києва на вакансію водія, і роботодавець, мотивуючи це високою вартістю своїх авто, пропонував залишити у заставу квартиру. Також, у Києві поширена схема, коли перед співбесідою роботодавець, що, як правило, поширює оголошення про роботу також через мережу Інтернет, пропонує для початку надати фото та копії усіх документів, мотивуючи це стандартною реєстрацією у відділі кадрів фірми. За копіями наданих документів на безробітних оформлювалися банківські кредити… Тож, безробітним залишається бути дуже уважними. І пам’ятати також про те, що нормальний роботодавець не вимагає сплати будь-яких коштів для працевлаштування, свої зустрічі проводить у офісі, а документи просить показати лише під час співбесіди. Оксана Новікова також радить при працевлаштуванні обов’язково слід дізнаватись, яка частина зарплати є фіксованою, а яка – бонусною, а також умови, за яких умов вона може зменшуватися, та її розміри під час випробувального терміну. У заяві про прийом на роботу також слід обов’язково зазначати розміри своєї зарплати.

Як повідомила менеджер із кадрів КА «Статус» Вікторія Сташенко, на першому місці за затребуваністю у Черкасах перебувають продавці, торгові представники, менеджери із продажу. На другому – веб-дизайнери та програмісти (хоча і не з досить великою зарплатою). Потрібні також банківські працівники, менеджери із персоналу, будівельники.

- Криза фільтрує кадри на більш професійних та менш професійних, - констатувала Вікторія Сташенко. - Крім того, роботодавцям потрібні працівники, що можуть легко пристосовуватися, виконувати подвійні обов’язки (наприклад, і секретаря, і кадрового працівника). Звідси порада - працюючи за спеціальністю, варто освоїти ще одну професію, записатись на практичні курси - бухгалтерії, дизайну. Особливо це корисно для випускників, оскільки людина отримує практичний досвід, виконуючи завдання відповідно до тієї роботи, яку доведеться реально виконувати на підприємстві – чого не здобути під час навчання у виші.

За словами Вікторії Сташенко, середні зарплати – на які можуть розраховувати бухгалтери, менеджери – 1200-2000 гривень, керівники можуть отримувати 2000-3000 гривень. Однак, все залежить від професійності: навіть слюсар може розраховувати на зарплату у 2000 гривень за умов високого професіоналізму.

Найбільш проблемні категорії для працевлаштування, за словами Вікторії Сташенко  – випускники вузів, молоді мами, яким потрібен особливий графік роботи, а також люди після 40 років, коли роботу знайти практично неможливо.

За словами директора КА «ПП «Пристайлова» Вікторії Пристайлової, нинішні тенденцій на ринку праці - це різке падіння попиту на одні спеціальності при гострому дефіциті інших. Ми спостерігаємо накопичення на ринку праці великої кількості непотрібних компаніям претендентів при серйозному падінні кількості так званих «вузьких професіоналів»: досвідчених технічних і медичних працівників-практиків, економістів і юристів певних спеціалізацій. На піку затребуваності перебувають інженери, технологи, будівельники, слюсарі, зварювальники, швачки. Бракує кадрів у галузі машинобудування, виробництва взагалі - це пов'язано, як правило, з тим, що навіть роботодавці, які мають гостру потребу у кадрах, не готові платити адекватно і своєчасно - тож, за наявності і попиту, і пропозиції, вони на ринку праці розходяться.

- Зарплата в багатьох сферах занижена, тому висококваліфіковані фахівці просто не хочуть там працювати, - констатувала Вікторія Пристайлова. - Частіше обіцяють більше, ніж платять насправді. З часом такі компанії набувають відповідної репутації на ринку праці, претенденти їх обходять - а компанія заявляє ще більші зарплати… Найчастіше до нас звертаються студенти (для пошуку підробок, для них найбільш реальною є робота кур'єра, промоутера), звертаються також люди без досвіду роботи, або у віці 50-60 років (що якраз і є найбільш проблемними категоріями для працевлаштування).

Безробітні сьогодні передовсім шукають стабільних доходів – і їх далеко не завжди владнує відсоток від продажів. Роботодавці, у свою чергу, хочуть бачити співробітників у віці від 25 до 45 років (а якщо це торгівля – то в діапазоні 20-30 років), з досвідом роботи від 2 років.

Вікторія Пристайлова прогнозує зростання попиту на банківських співробітників (як правило, по роботі з клієнтами) і співробітників страхових компаній – оскільки фінансова сфера поступово повертається на позиції, втрачені під час кризи – і ці два сектори починають відновлювати свої роздрібні мережі. Тенденції до зростання кількості вакансій у сфері ІТ збережуться найближчі 5-6 років. Затребуваними будуть також асистенти, логісти, менеджери з продажу, технічні директори і представники інженерних спеціальностей. Зросте потреба в ризик-менеджерах і фахівцях по роботі з клієнтами.


Оксана Савіцька
керівник прес-клубу
(098) 482-89-79

Черкаський прес-клуб реформ
бульвар Шевченка, 242/1, оф. 312
e-mail: press1club@gmail.com
http://cherkasy.cure.org.ua
Категорія: Новини Черкащини | Додав: Адмін (28.10.2011)
Переглядів: 1075 | Теги: робота, шахрайство, роботодавець, безробітний | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Логін:
Пароль:

Випадкове оголошення

Пошук

Радіо

VIP-реклама
Ритуал

Інформ-Сервіс
РекламаНове на форумі
 • Христинівський РЕМ (0)
 • www (0)
 • До уваги батьків!! (0)
 • Интернет-магазин одежды Футболка камуфлированная тельняшка (0)
 • Жилье Приморский Феодосия Отдых Аренда жилья Черное море (0)
 • Мужская трикотажная одежда недорого- онлайн интернет магазин (0)
 • ПОИСК ОДНОКЛАССНИКОВ (0)
 • ключи для нод32 на 2013 (0)
 • Планшети (2)
 • Доля, фатум чи випадок життя? (6)

 • Випадковий анекдот
  Ехал как-то в метро, народу так было порядком. Ну и какая-то ссора завязалась между двумя парнями. Одна бабулька подходит к устройству для связи с машинистом, и таким официальным тоном говорит: "Уважаемый машинист! В вагоне драка, повторяю, уважаемый машинист - в вагоне драка!" Секундная пауза и машинист отвечает: "Я, блин, сейчас всё брошу и побегу разбираться, повторяю - я, блин, сейчас всё брошу и побегу разбираться!".. Реакция вагона была предсказуема, драка прекратилась!

  Погода  Співпраця
  До уваги керівників підприємств, установ та організацій!
  Якщо у вас виникає потреба повідомити христинівчанам якусь інформацію, прозвітуватися про проведену роботу чи оприлюднити якісь інші матеріали (окрім реклами), надсилайте їх на E-Mail: admin@khrystynivka.com або через форму "Зв'язок з адміністрацією" і в найкоротші терміни Ваш матеріал з'явиться на сторінках нашого сайту.
  Розміщення БЕЗКОШТОВНЕ (за винятком рекламних матеріалів)

  Друзі сайту
  Педагогічне краєзнавство
  Анекдоти та історії з життя
  ЗАКPortal
  Історія освіти Христинівщини

  Поезiя, проза та життя уманчан

  Христинівчани


  Податкова адміністрація

  Наша кнопка
  Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку на сторінках Вашого сайту чи блогу
  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код


  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код

  Статистика

  счетчик посещений
  Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
  Определение ТИЦ и PR
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
  Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
  Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
  Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018