Четвер, 26.04.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
Меню сайту

Категорії розділу
Новини Черкащини [358]
Новини України [193]
Актуально [53]

Vip-реклама

Тисни на картинку та передплачуй газету "Христинівська сорока" не виходячи з дому
Христинівська сорока


Реклама

Запрошуємо до співпраці
Шановні друзі!
Якщо у Вас є цікава інформація, Вам стало відомо, що десь щось сталося чи тільки має відбутися, почули нові христинівські плітки, або ж Ви переконані, що про щось потрібно написати - повідомляйте!
E-Mail для зв'язку: nesytov@khrystynivka.com
nesytov@i.ua

Тел.: 063-810-54-36
096-03-777-88
(газета "Христинівська сорока")
Конфіденційність гарантується.
За цікаві повідомлення - невелика винагорода.
Пишіть, телефонуйте. Можливо, подарунок чекає саме Вас!

Фотоприкол

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше опитування
Прибирати вулиці міста повинні
Всього відповідей: 82

Хмарка тегів
парк бібліотека сім'я земля Діти правила гроші спорт футбол банк телефон будинок Умань злочин закон порушення залізниця міліція вода концерт мистецтво церква дослідження лікарня свято війна Перевірка ревізія жінка освіта Кохання чоловік історія випуск весілля змагання виставка конкурс аварія шоу школа медицина випускник пам'ять кримінал Суд пограбування розбій наркотик здоров'я алкоголь хвороба Секс вбивство учень смерть зірка бюджет депутат село КРУ МНС музика труп конопля Травма даі штраф співачка водій ПОЖЕЖА вогонь податкова горілка загибель крадіжка злодій інтернет одруження злочинець підприємець робота бійка фільм книга актор нагородження співак вишивка дтп ліс ставок природа Долінка Дубінка Акція Кіно скандал автомобіль дитина

Головна » Статті » Україна » Новини Черкащини

Цьогоріч люди вже принесли до банків рекордну кількість грошей
Чого очікувати від банків цьогоріч, куди і як краще вкладати кошти, на які ставки за кредитами і депозитами орієнтуватися – радили відомі черкаські банкіри  під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі.

- Сьогодні відбувається постійне зростання вкладів у банківських установах: якщо у 2020 році вони зросли на 1млрд. 200 тисяч, у 2011 – на 420 млн., то лише за 2 місяці 2012 року – майже на 250 млн. грн. На сьогодні вклади населення сягнули 5 мільярдів 347 млн. грн. Переважна більшість - 61% вкладів - у гривні, - констатував начальник управління НБУ в Черкаській області Сергій Забудський. – Серед основних тенденцій банківської системи – процес централізації, реорганізації філій у відділення, виходу з ринку окремих гравців. Загалом, на Черкащині сьогодні представлено 64 банківських установи – але їх кількість постійно зростає. Торік у нас закрилося 2 установи, проте відкрилося 5 нових і ще одна – цьогоріч.

- Свої мережі переважно згортають європейські банки: оскільки вони заводили до країни валюту, а сьогодні валютне кредитування практично не проводиться, - зазначив керівник  Черкаського  відділення банку «Глобус» Володимир Гаркавий. - Разом із цим, сьогодні на ринок виходять та розширюють свою присутність на ринку українські банки.

- Протягом січня обсяг коштів населення в банках збільшився на 7,2 млрд. грн. - до 314,7 млрд. грн. За весь 2011 рік зростання склало всього 18 млрд. грн. Для традиційно неактивного січня така сума взагалі фантастична, - констатував керуючий черкаською філією ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» Ігор Сергієнко.  

За його словами, основною проблемою банків і досі залишається неповернення кредитів, виданих, в основному до 2009 року – причому, просте небажання повертати кредит при можливостях це зробити – досить поширене. Люди можуть здавати куплений у кредит будинок, отримувати прибутки, а кредит все одно не платити. Ігор Сергієнко зазначив, що торік кредитування фізичних осіб зменшилося на 6 % - до 174 млрд. грн.,  «скотившись» до рівня середини 2007 року.

-  Дуже правильним кроком є обмеження споживчого кредитування з боку НБУ, - переконаний Ігор Сергієнко. - 98% споживчих кредитів йдуть на придбання товарів іноземного виробництва – фактично, ми кредитуємо чужу економіку. Правильним кроком буде стимулювання іпотеки – оскільки будинки будуються в Україні, для українців, нашими компаніями, з наших матеріалів. Тому ініціатива НБУ - стосовно закладення до бюджету при його перегляді 2 млрд. грн. на компенсацію процентних ставок по житлових  кредитах - є вкрай важливою. Розвиток іпотечного кредитування сприятиме не лише стабілізації  цін  на  ринку, а й сприятиме розвитку галузей нашої економіки.

Сьогодні ж ми спостерігаємо певне зниження ділової активності, принаймні – тут, у Черкасах: підприємства зайняли вичікувальну позицію, яку можна пов’язати скоріше не з умовами банківського кредитування, а із загальним економічним кліматом у країні. Загалом, люди почуваються якось невпевнено через постійне мусування чуток про кредити МФВ, зовнішні борги України… Цьогоріч український уряд повинен погасити 3,8 млрд. доларів зовнішніх зобов'язань, а також борг НБУ (2,6 млрд. доларів) за наданими у 2008 році траншами МВФ. Сумарно борги нашої держави складають близько 6,4 млрд. доларів (без відсотків), включаючи лютневий платіж. Якщо порівняти цю цифру із рівнем резервів НБУ - а сьогодні це 30 млрд. - і врахувати той факт, що притік до України ресурсів у останні місяці перекриває відтік коштів, стане зрозуміло, що цьогоріч Україна спокійно може виконати усі зовнішні зобов’язання. І кредит МВФ для неї не потрібен: такі кредити часто призводять країни до залежності. За різними оцінками, сьогодні «на руках» населення перебуває колосальна сума – 50-80 млрд. доларів – і залучення цих коштів – саме той метод, що реально здатний покращити фінансову ситуацію в Україні.

Як зазначили банкіри, сьогодні в Україні банки розгортають програми підтримки енергозбереження – до України нарешті дісталась світова тенденція упередження майбутньої енергетичної кризи. Так, Глобальний фонд кліматичного партнерства виділив 30 млн. дол. США для впровадження програми підвищення енергоефективності підприємств, які можуть отримати у банку кредити на фінансування проектів з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії - реалізовуючи цю програму через «Укрексімбанк». Так само, низку інноваційних  програм, спрямованих на енергозбереження, профінансував цьогоріч «Укрінбанк».  

За словами заступника директора Дніпровської філії ПАТ «Український інноваційний банк» Любові Приходько, сьогодні населення найбільше обирає депозити, що передбачають можливість вільного розпоряджання коштами без фінансових втрат. Щодо кредитів, то за ними найчастіше звертаються підприємства - зі сфер будівництва, енергетики, сільського господарства, харчової промисловості – яким потрібні кредити та кредитні лінії на поповнення обігових коштів, інвестиційні кредити та овердрафти.

Любов Приходько також зазначила, що цьогоріч найбільш реальним способом придбати житло у кредит будуть кредити за спільними програмами комерційних банків та державної іпотечної установи.

- Джерелом отримання для банків дешевого «довгого» ресурсу для кредитування наразі залишається співпраця з ДІУ. І цьогоріч населення зможе розраховувати на доступну іпотеку лише за спільними програмами комерційних банків з Державною іпотечною установою. Скажімо, в «Укрінбанку» за  умовами такої програми такий кредит можна отримати на термін до 20 років, зі ставкою кредитування у 15% річних в гривні, - констатувала Любов Приходько.

- Іпотечне та споживче кредитування під заставу нерухомості буде досить пасивним, оскільки для його здійснення потрібні довгострокові ресурси, які залучити зараз доволі важко. Виключенням будуть лише кредити, надані спільно з ДІУ, тому що такі кредити надаються коштами, що надає держава і після рефінансування кредит теж переходить під контроль держави, - підтвердила директор Черкаської обласної дирекції банку «Фінанси і Кредит» Наталя Кравцова. – Відсоткові ставки за кредитами на нове житло торік знизилися на 1,8% (за довгостроковими позиками) і на 0,2% (за позиками терміном на 10 років). Вторинне житло в кредит стало обходитися дорожче - до кінця року на позики терміном на 15 років банки пропонували 19,8%. Цьогоріч же підвищення відсоткових ставок по іпотеці складе близько 3%. Середні ставки по кредитах на житло очікуються на рівні 23%, а перший внесок становитиме не менше 1/2 від вартості нерухомості.

За словами Наталі Кравцової, якщо під довгострокові кредити банки не завжди можуть залучити ресурси, то надавати кошти на короткі терміни вони готові, тож у 2012 активно розвиватиметься споживче кредитування. Цієї весни можна чекати на акційні програми споживчого кредитування - і за обсягами видаваних позик експерти обіцяють мало не докризовий рівень. До середини року можна очікувати зниження ставок на беззаставні кредити готівкою на 10%. Цьогоріч прогнозується бум продажу у кредит побутової техніки. На другому місці за темпами кредитування будуть кредити на придбання нових автомобілів - банки будуть поступово знижувати ставки за кредитами на авто до 15% річних, хоча початковий внесок за кредитами все ще залишиться на рівні 1/4 від вартості авто.

- Оскільки загальноекономічна ситуація поки що залишається непевною, для більшості банків цей рік залишиться роком удосконалення управління ризиками, скорочення збиткових напрямків, розвитку кредитування надійних партнерів – кредитування на короткі строки їх оборотної діяльності, - констатувала Наталя Кравцова. - Банки і далі намагатимуться знизити свої витрати – у тому числі і за рахунок розвитку дистанційних сервісів для своїх клієнтів – таких, як система «Інтернет-банк». Хоча, слід зазначити, для людей це також зручно - з досвіду нашого банку, дистанційну систему обслуговування через Інтернет обирають все більше клієнтів.

Поради від черкаських банкірів:

Начальник управління НБУ в Черкаській області Сергій Забудський:
- Прогнози робити надзвичайно складно, але можу зазначити стабільність курсу гривні протягом останніх років – і на це раджу орієнтуватися, розміщуючи у банку депозити. Сьогодні через НБУ держава пропонує альтернативні депозитам умови для інвестування та зберігання коштів населення: це придбання облігацій внутрішньої державної позики (за валюту) та інвестиційних монет у золоті і сріблі.

Стосовно вибору банку: якщо банк пропонує вищі від середньоринкових відсотки за депозитом – це привід задуматись. Навіщо банк платить дорожче, аби залучити вклади? Очевидно, у банку є певні проблеми.

Керівник Черкаського відділення банку «Глобус» Володимир Гаркавий:
-Якщо коштів у Вас трохи більше зарплати – їх можна покласти на поточний рахунок із нарахуванням невеликих відсотків та постійним доступом до грошей. Загалом, я радив би так: небагато коштів – короткий депозит, більша сума – довгостроковий депозит. Якщо ви не займаєтеся бізнесом (коли гроші відразу вкладаються у справу), суму до 150 тисяч можна розмістити у кількох банках.

Керуючий черкаською філією ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» Ігор Сергієнко:
- Сьогодні ставки за депозитами (які зросли наприкінці 2011 року), знизились і в середньому складають 13-16 % в гривні, 5-8 % - у доларах, 3- 5 % - у євро. Суттєвих змін по ставках до кінця року в гривні я не очікую, щодо валютних депозитів - можливе зниження ставок на 1 %. Але раджу всім, хто сьогодні ще тримає гроші під матрацом - йти до банків, обираючи надійні та віддаючи перевагу депозитам хоча би на півроку. Стосовно курсу гривні, то я прогнозую його стабільність до осені, з можливістю незначного зростання до кінця року (але ставки в гривнях перекривають таке зростання).

Директор Черкаської обласної дирекції банку «Фінанси і Кредит» Наталя Кравцова:
- Ставки по депозитах у 2012 році поступово знижатимуться, тому саме сьогодні вигідно розміщати кошти на депозити строком до 2-6 місяців. Найбільш дохідними валютами вкладів будуть долар та гривня (у першому півріччі – особливо гривня), найбільш вигідним видом вкладів – 50х50, у доларах та гривні.

Дуже часто люди не можуть вирішити одразу, на який період часу їм розмістити гроші на депозит – у таких випадках ми радимо кредитування під депозит - це можливість користуватися своїми коштами, не розриваючи існуючий депозит у банку, тобто не втрачаючи високу процентну ставку за депозитом.  

Заступник директора Дніпровської філії ПАТ «Український інноваційний банк» Любов Приходько:
- Сьогодні люди часто хочуть бути впевненими і, щоб не втратити на курсі в майбутньому, відразу обирають «мультивалютний» вклад. У такому випадку, гривню можна необмежену кількість разів конвертувати залежно від бажання клієнта - у долар або у євро, без втрати попередньо нарахованих відсотків.

Особливою, найбільш цінною категорією клієнтів для банків завжди залишаються пенсіонери, які можуть розраховувати на особливі умови обслуговування: це може бути підвищена ставка (у нас – це 15% річних), система бонусів, подарунків,  спеціальні соціально орієнтовані програми.


Оксана Савіцька
керівник прес-клубу
(098) 482-89-79

Черкаський прес-клуб реформ
бульвар Шевченка, 242/1, оф. 312
e-mail: press1klub@gmail.com
http://cherkasy.cure.org.ua
Категорія: Новини Черкащини | Додав: Адмін (20.03.2012)
Переглядів: 4868 | Коментарі: 3 | Теги: кредит, депозит, гроші, банк, кредитування | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2  
Я Г-н Хьюз пекарей, частный официальный кредита

проживающие в Канаде

офис базы в Лондоне и Newyork

Вам нужен кредит агент

надежный офис

Пожалуйста, обратите внимание

Клиент должен иметь

Хороший доход

Дата окончания 09/07/2013

Бизнес займа ($ 50009 - $ 300000)
Жилищный кредит ($ 40000 - $ 500000)
Внутренний кредит ($ 40000 - $ 70000)
Образование займа ($ 20000 - $ 60000)

КЛИЕНТ ссылку ---- ((BAKERSFINSERVICES@9.CN))

Данные информации

Название: ____________
Адрес: __________
Ваша страна: ___________
Сумма кредита: ___________
Возраст: __________________
Пол: __________________
Срок кредита: ___________
Ежемесячный доход: _________
Номер мобильного телефона: _____
Дата оплаты: _________

Мы можем изменить свой ​​мир

Обратите внимание

Вы должны иметь ежемесячный доход

спасибо

BAKERSFINSERVICES@9.CN

www.bakergroup.org/~~V

1  
"КОМЕНТАР ВИДАЛЕНО"
Відповідь: СПАМ

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Логін:
Пароль:

Випадкове оголошення

Пошук

Радіо

VIP-реклама
Ритуал

Інформ-Сервіс
РекламаНове на форумі
 • Христинівський РЕМ (0)
 • www (0)
 • До уваги батьків!! (0)
 • Интернет-магазин одежды Футболка камуфлированная тельняшка (0)
 • Жилье Приморский Феодосия Отдых Аренда жилья Черное море (0)
 • Мужская трикотажная одежда недорого- онлайн интернет магазин (0)
 • ПОИСК ОДНОКЛАССНИКОВ (0)
 • ключи для нод32 на 2013 (0)
 • Планшети (2)
 • Доля, фатум чи випадок життя? (6)

 • Випадковий анекдот
  Был у меня знакомый батюшка, который шибко любил фильмы ужасов смотреть. Особенно про сотону страшенного и демонов злобных. Спрашивал я тогда батюшку: "Как же так, батюшка? Ты же божий человек, а смотришь непотребье всякое!". На что батюшка мне говаривал: "Врага, сын мой, надо знать в лицо!"

  Погода  Співпраця
  До уваги керівників підприємств, установ та організацій!
  Якщо у вас виникає потреба повідомити христинівчанам якусь інформацію, прозвітуватися про проведену роботу чи оприлюднити якісь інші матеріали (окрім реклами), надсилайте їх на E-Mail: admin@khrystynivka.com або через форму "Зв'язок з адміністрацією" і в найкоротші терміни Ваш матеріал з'явиться на сторінках нашого сайту.
  Розміщення БЕЗКОШТОВНЕ (за винятком рекламних матеріалів)

  Друзі сайту
  Педагогічне краєзнавство
  Анекдоти та історії з життя
  ЗАКPortal
  Історія освіти Христинівщини

  Поезiя, проза та життя уманчан

  Христинівчани


  Податкова адміністрація

  Наша кнопка
  Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку на сторінках Вашого сайту чи блогу
  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код


  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код

  Статистика

  счетчик посещений
  Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
  Определение ТИЦ и PR
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
  Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
  Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
  Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018