Субота, 24.03.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
Меню сайту

Категорії розділу
Новини сайту [17]
Новини міста [455]
Новини району [106]
Кримінальні новини [148]
ДАІ інформує [24]
Наші інтерв'ю [46]
Увага! Розшук! [4]
Оголошення. Реклама [42]
МНС інформує [43]
Наші опитування [20]
Держрибохорона інформує [8]
Запитуйте - відповідаємо [13]
Податкова інформує [580]

Vip-реклама

Тисни на картинку та передплачуй газету "Христинівська сорока" не виходячи з дому
Христинівська сорока


Реклама

Запрошуємо до співпраці
Шановні друзі!
Якщо у Вас є цікава інформація, Вам стало відомо, що десь щось сталося чи тільки має відбутися, почули нові христинівські плітки, або ж Ви переконані, що про щось потрібно написати - повідомляйте!
E-Mail для зв'язку: nesytov@khrystynivka.com
nesytov@i.ua

Тел.: 063-810-54-36
096-03-777-88
(газета "Христинівська сорока")
Конфіденційність гарантується.
За цікаві повідомлення - невелика винагорода.
Пишіть, телефонуйте. Можливо, подарунок чекає саме Вас!

Фотоприкол
Фотоприкол

Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Наше опитування
Чи підтримуєте Ви можливе об'єднання міста та села Христинівка і смт. Верхнячка?
Всього відповідей: 128

Хмарка тегів
парк бібліотека сім'я земля Діти правила гроші спорт футбол банк телефон будинок Умань злочин закон порушення залізниця міліція вода концерт мистецтво церква дослідження лікарня свято війна Перевірка ревізія жінка освіта Кохання чоловік історія випуск весілля змагання виставка конкурс аварія шоу школа медицина випускник пам'ять кримінал Суд пограбування розбій наркотик здоров'я алкоголь хвороба Секс вбивство учень смерть зірка бюджет депутат село КРУ МНС музика труп конопля Травма даі штраф співачка водій ПОЖЕЖА вогонь податкова горілка загибель крадіжка злодій інтернет одруження злочинець підприємець робота бійка фільм книга актор нагородження співак вишивка дтп ліс ставок природа Долінка Дубінка Акція Кіно скандал автомобіль дитина

Головна » 2010 » Грудень » 28 » В Христинівському райвідділі міліції нове керівництво

14:49
В Христинівському райвідділі міліції нове керівництво
Валентин Іванович Гирик2 грудня виконуючим обов’язки Христинівського РВ УМВС був призначений 42-річний Гирик Валентин Іванович.

Народившись у м. Донецьк, Валентин Іванович у 1971 році разом з батьками переїхав до Умані, де і навчався в школі. Далі – служба в Збройних силах, робота в народному господарстві.

З 1994 року розпочав професійну діяльність в органах внутрішніх справ. Спочатку працював дільничним інспектором міліції, потім заступником начальника відділення дільничних інспекторів, далі начальником приймальника-розподільника при Уманському міському відділі УМВС, помічником начальника відділу – оперативним черговим, заступником начальника штабу – начальником чергової частини, начальником сектору дільничних інспекторів. А з 2 грудня цього року був призначений в.о. начальника Христинівського райвідділу.

У 1998 році Валентин Іванович закінчив Одеську державну академію холоду за спеціальністю інженер-електромеханік. А в 2007 році вступив до Київської національної академії внутрішніх справ, де заразі і навчається на п’ятому курсі.
Зустрівшись з в.о. начальника Христинівського райвідділу міліції Валентином Івановичем Гириком, ми задали кілька запитань.

– Які у Вас виникли перші враження та яких змін, можливо, слід очікувати?

– Колектив райвідділу має непогану фахову підготовку і може виконувати поставлені перед ним завдання. Однією з проблем є неукомплектованість відділу міліції, внаслідок чого одна людина змушена виконувати роботу за двох. В нинішній організації роботи райвідділу є дуже багато позитивного, на високому рівні дисципліна, і я вдячний за це своєму попереднику. Звичайно, будуть внесені певні зміни, планується і підвищення фахового рівня працівників, зокрема, уже є домовленість з прокуратурою про проведення заняття з певних професійних питань.

Разом зі мною сюди прийшов працювати і перший заступник начальника відділу – начальник кримінальної міліції, вирішено питання про призначення начальника карного розшуку, начальника штабу, який виконує всю організаційно-управлінську та контрольну функції, зокрема і контроль за черговою частиною, яка є обличчям відділу міліції і саме по її роботі складається загальне враження про роботу міліції. Відділ дільничних інспекторів укомплектований, але за рахунок дільничних буде комплектуватися кримінальний блок, який необхідно посилити. Дільничні інспектори взагалі вносять дуже вагомий внесок у розкриття злочинів – більше 40% злочинів розкриваються саме дільничними.

Фінансування міліції недостатнє, але матеріально-технічне забезпечення поступово покращується. Ми уже отримали комп’ютер для чергової частини і тепер можна буде відмовитись від телетайпу, використовуючи більш сучасні методи передачі інформації. Ще два комп’ютери отримав сектор карного розшуку. Тобто, поступово модернізуємось.

– А як на Вашу думку, в місті та районі багато роботи для міліції?

– За 11 місяців цього року було зареєстровано 218 злочинів, що на 32,2% більше, ніж за аналогічний період минулого року. На жаль, збільшилась кількість тяжких та особливо тяжких злочинів (з 78 до 87 випадків), сталося 2 умисних вбивства (в минулому році – 1), до 2 (проти 7 в минулому році) зменшилась кількість злочинів із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, збільшилась кількість розбійних нападів (6 проти 4), кількість грабунків зменшилася в два рази (5 проти 10), збільшилася кількість крадіжок (83 проти 56). Злочини майнового спрямування пов’язані з економічним станом, який склався в нашій державі. Великий відсоток злочинів пов’язаний з незаконним обігом наркотичних речовин – за 11 місяців зареєстровано 46 таких злочинів, що, порівняно з попереднім роком більше майже в два рази. Ці злочини поповнюються молодими людьми, і тут потрібно працювати не лише органам міліції, а й всім іншим службам та освіті. Якщо зменшиться попит на наркотики, то, відповідно, вдасться зменшити і кількість незаконного обігу наркотичних речовин. В цьому році було задокументовано 10 збутів наркотичних речовий і, відповідно, вилучено з незаконного обігу 12 кг 208 гр наркотичних речовин, майже на 4 кг більше, ніж в минулому році.

Також збільшилася і кількість зареєстрованих звернень громадян – 2078, проти 1968 за аналогічний період минулого року.

Проте, хоча кількість злочинів і збільшилася, нерозкритих злочинів стало менше. І це заслуга всіх працівників міліції.

Збільшення кількості злочинів можна розцінювати двояко – і як неналежна профілактична робота, і як те, що ми нічого не приховуємо.

Звісно ж, одна міліція з хвилею злочинності впоратися не зможе. Потрібна співпраця і з органами влади, і з громадами населених пунктів. У нас є розуміння і з райдержадміністрацією, і з районною та міською владою. Вони надають нам допомогу у проведенні відпрацювань, які планується проводити у найбільш великих населених пунктах району щотижнево. Але б хотілося, щоб і голови сільських рад самі були ініціаторами проведення відпрацювань у своїх населених пунктах, адже саме вони найкраще володіють інформацією про стан справ в своєму селі.

– Говорять, що про деякі випадки міліція або ж не знає, або закриває очі. Наприклад, торгівля піратськими дисками, реалізація алкогольних, тютюнових виробів без відповідних дозволів, робота залів ігрових автоматів та ін. Чи плануються якісь зміни?

– Планується проведення певних заходів, буде проводитися відпрацювання. Але, як я уже говорив, міліція самостійно все не поборе. Є торгові відділи, інші служби і подібні випадки необхідно вирішувати у співпраці. Якщо ж вам відомо про якусь незаконну діяльність – будь-ласка повідомляйте, а ми, в свою чергу, прореагуємо.

– Яке Ваше ставлення до «циганського питання» – в переважній більшості ці громадяни і паспортів не мають, і проживають без реєстрації?

– Цигани такі ж самі люди, як і ми. За статистикою, кількість злочинів, які вчиняються циганами, значно менша, аніж кількість злочинів, які вчиняються українцями. Відношення христинівчан до циган також не однозначне – дехто їх не любить, а дехто стверджує, що вони є чудовими сусідами. Проживання без реєстрації – це адміністративне правопорушення, яке ми будемо вирішувати. До речі, зараз проводиться робота щодо видворення двох осіб за межі України. Робота проводиться і нічого не залишиться без уваги.

– І наостанок. Яке у Вас склалося перше враження про христинівчан?

– Загалом, якщо говорити про людей – приємно з ними працювати. В мене є з чим порівнювати і можна стверджувати, що христинівчани добріші, відкритіші, простіші…


Спілкувався Олександр Неситов
Категорія: Наші інтерв'ю | Переглядів: 1406 | Додав: Адмін | Теги: міліція, інтерв'ю, начальник | Рейтинг: 0.0/0

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter Система Orphus


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Логін:
Пароль:

Випадкове оголошення

Пошук

Радіо

VIP-реклама
Ритуал

Інформ-Сервіс
РекламаНове на форумі
 • Христинівський РЕМ (0)
 • www (0)
 • До уваги батьків!! (0)
 • Интернет-магазин одежды Футболка камуфлированная тельняшка (0)
 • Жилье Приморский Феодосия Отдых Аренда жилья Черное море (0)
 • Мужская трикотажная одежда недорого- онлайн интернет магазин (0)
 • ПОИСК ОДНОКЛАССНИКОВ (0)
 • ключи для нод32 на 2013 (0)
 • Планшети (2)
 • Доля, фатум чи випадок життя? (6)

 • Випадковий анекдот
  Вчера кондукторша в автобусе отожгла.. Конечная, я сел в автобус, на сиденье сзади меня садится девка. Кондуктор подходит, я меняю у нее денежку на билет, потом она подходит к этой девахе. Та достает какое-то удостоверение, показывает.
  Кондуктор: Это шо? Объясните, я читать не умею..
  Деваха: (с вызовом так) Екатеринбургская Городская Дума!
  Кондуктор: (с жалостью) А-а-а.. Бедные, да.. Ну езжайте...
  ..разворачивается и уходит...

  Погода  Співпраця
  До уваги керівників підприємств, установ та організацій!
  Якщо у вас виникає потреба повідомити христинівчанам якусь інформацію, прозвітуватися про проведену роботу чи оприлюднити якісь інші матеріали (окрім реклами), надсилайте їх на E-Mail: admin@khrystynivka.com або через форму "Зв'язок з адміністрацією" і в найкоротші терміни Ваш матеріал з'явиться на сторінках нашого сайту.
  Розміщення БЕЗКОШТОВНЕ (за винятком рекламних матеріалів)

  Друзі сайту
  Педагогічне краєзнавство
  Анекдоти та історії з життя
  ЗАКPortal
  Історія освіти Христинівщини

  Поезiя, проза та життя уманчан

  Христинівчани


  Податкова адміністрація

  Наша кнопка
  Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку на сторінках Вашого сайту чи блогу
  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код


  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код

  Статистика

  счетчик посещений
  Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
  Определение ТИЦ и PR
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
  Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
  Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
  Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018