Понеділок, 19.03.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
Меню сайту

Категорії розділу
Новини сайту [17]
Новини міста [455]
Новини району [106]
Кримінальні новини [148]
ДАІ інформує [24]
Наші інтерв'ю [46]
Увага! Розшук! [4]
Оголошення. Реклама [42]
МНС інформує [43]
Наші опитування [20]
Держрибохорона інформує [8]
Запитуйте - відповідаємо [13]
Податкова інформує [580]

Vip-реклама

Тисни на картинку та передплачуй газету "Христинівська сорока" не виходячи з дому
Христинівська сорока


Реклама

Запрошуємо до співпраці
Шановні друзі!
Якщо у Вас є цікава інформація, Вам стало відомо, що десь щось сталося чи тільки має відбутися, почули нові христинівські плітки, або ж Ви переконані, що про щось потрібно написати - повідомляйте!
E-Mail для зв'язку: nesytov@khrystynivka.com
nesytov@i.ua

Тел.: 063-810-54-36
096-03-777-88
(газета "Христинівська сорока")
Конфіденційність гарантується.
За цікаві повідомлення - невелика винагорода.
Пишіть, телефонуйте. Можливо, подарунок чекає саме Вас!

Фотоприкол

Календар
«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Наше опитування
Чи потрібно організувати конкурс тільки для хлопців?
Всього відповідей: 106

Хмарка тегів
парк бібліотека сім'я земля Діти правила гроші спорт футбол банк телефон будинок Умань злочин закон порушення залізниця міліція вода концерт мистецтво церква дослідження лікарня свято війна Перевірка ревізія жінка освіта Кохання чоловік історія випуск весілля змагання виставка конкурс аварія шоу школа медицина випускник пам'ять кримінал Суд пограбування розбій наркотик здоров'я алкоголь хвороба Секс вбивство учень смерть зірка бюджет депутат село КРУ МНС музика труп конопля Травма даі штраф співачка водій ПОЖЕЖА вогонь податкова горілка загибель крадіжка злодій інтернет одруження злочинець підприємець робота бійка фільм книга актор нагородження співак вишивка дтп ліс ставок природа Долінка Дубінка Акція Кіно скандал автомобіль дитина

Головна » 2012 » Січень » 11 » Рішення Христинівської міської ради "Про міський бюджет на 2012 рік"

19:20
Рішення Христинівської міської ради "Про міський бюджет на 2012 рік"
ХРИСТИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я


Від 04 січня 2012 року                           № 13-4-VІ

м. Христинівка
«Про міський бюджет на 2012 рік»


Відповідно до пункту 2 статті 76, статті 77 Бюджетного кодексу України, частини 2 статті 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Христинівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2012 рік у сумі 11601260 гривень.

Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 9632674 гривень, спеціального фонду бюджету 1968586 гривень (додаток №1), у тому числі бюджету розвитку 1055000 гривень.

У складі доходів міського бюджету врахувати обсяг:
- Дотації вирівнювання, що одержується з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів у сумі 2756762 гривень;
- Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 405386 гривень.

2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2012 рік у сумі 11601260 гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 9632674 гривень та видатків спеціального фонду бюджету – 1968586 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3).

В процесі виконання міського бюджету за обґрунтованим поданням міського голови або його заступників дозволити виконкому міської ради здійснювати перерозподіл видатків за тимчасовою класифікацією видатків в розрізі економічної класифікації в межах загального обсягу бюджетних призначень окремо по загальному та спеціальному фондах. Перерозподіл бюджетних призначень за тимчасовою класифікацією видатків у межах загального обсягу коштів міського бюджету, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання та навпаки по загальному та спеціальному фондах здійснюються лише за погодженням з постійною комісією міської ради з питань планування бюджету та фінансів з послідуючим затвердженням на сесії міської ради.

3. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів міського бюджету у сумі 10000  гривень.

4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів на 2012 рік (додатки 4.1, 4.2):

По загальному фонду:
- дотація вирівнювання, що одержується з районних та міських (міст Києва і Севастополя, міст республіканського і обласного значення) бюджетів у сумі 2756762 грн.
- субвенція з міського бюджету Христинівському районному бюджету на покращення надання послуг закладами охорони здоров»я району у сумі 200000 грн.

5. Затвердити перелік об’єктів (додаток № 7), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

6. Установити, що до доходів загального фонду міського бюджету зараховується:
- 25 відсотків податку з доходів фізичних осіб;
- податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності міста;
- інші доходи, що підлягають зарахуванню до міського бюджету відповідно до статті 66 та 69 Бюджетного кодексу України.
- дотації та субвенції з державного та місцевих бюджетів України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету у 2012 році є:
- власні надходження бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету;
- виручка від реалізації майна комунальної власності;
- надходження до цільового фонду міської ради;
- благодійні внески, гранти, дарунки;
- інші доходи, що підлягають зарахуванню до міського бюджету відповідно до статті 66, 69, 71  Бюджетного кодексу України.

Кошти спеціального фонду міського бюджету витрачаються на заходи, передбачені діючим законодавством.

Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, встановлені додатком №3 до цього рішення, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.

У разі, якщо відсутня заборгованість, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:
- 50 % коштів на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;
- 50 % коштів на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені   коштами загального фонду бюджету за відповідною бюджетною програмою (функцією).

При цьому розпорядник бюджетних коштів здійснює коригування обсягів взятих бюджетних зобов’язань по загальному фонду бюджету для проведення видатків по цих зобов’язаннях із спеціального фонду бюджету.

8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2012 рік за їх економічною структурою:
- оплата праці працівників бюджетних установ (код 1110);
- нарахування на заробітну плату (код 1120);
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 1132);
- забезпечення продуктами харчування (1133);
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (1160);
- трансферти місцевим бюджетам (код 1320);
- трансферти населенню (код 1340)

9. Затвердити у складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 114108 гривень (додаток 5).

10. Виконавчому комітету Христинівської міської ради:
- забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених товарів та послуг. У разі наявності простроченої кредиторської заборгованості з оплати комунальних послуг та енергоносіїв, управління Державної казначейської служби України в Христинівському районі Черкаської області здійснює платежі загального фонду за видатками (крім захищених статей бюджету) лише після погашення такої заборгованості. Установити річні ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, передбачених розпорядникам бюджетних коштів на 2012 рік у додатку 3 до цього рішення;

- брати бюджетні зобов’язання у 2012 році з врахуванням необхідності виконання зобов’язань минулих років, взятих на облік в органах Державного казначейства, в межах відповідних бюджетних асигнувань.

11. Доручити виконавчому комітету міської ради, у разі необхідності отримувати позички в Головному управлінні Державної казначейської служби України в Черкаській області для покриття тимчасових касових розривів, що виникатимуть у процесі виконання міського бюджету.

12. Додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Міський голова                М.П. Наконечний

З газети "Христинівська сорока"
Категорія: Новини міста | Переглядів: 998 | Додав: Адмін | Теги: гроші, бюджет, Рішення | Рейтинг: 0.0/0

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter Система Orphus


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Логін:
Пароль:

Випадкове оголошення

Пошук

Радіо

VIP-реклама
Ритуал

Інформ-Сервіс
РекламаНове на форумі
 • Христинівський РЕМ (0)
 • www (0)
 • До уваги батьків!! (0)
 • Интернет-магазин одежды Футболка камуфлированная тельняшка (0)
 • Жилье Приморский Феодосия Отдых Аренда жилья Черное море (0)
 • Мужская трикотажная одежда недорого- онлайн интернет магазин (0)
 • ПОИСК ОДНОКЛАССНИКОВ (0)
 • ключи для нод32 на 2013 (0)
 • Планшети (2)
 • Доля, фатум чи випадок життя? (6)

 • Випадковий анекдот
  Мама рассказала.
  СССР. Время дефицита. Норковые шапки в большой цене. Ехала её знакомая в метро и заснула. Просыпается, а шапки нет! Зато мужик напротив сидит в её шапке, как ни в чём не бывало. Та, со спокойным видом встаёт, становится рядом, и в тот самый момент, когда двери уже готовы закрыться, она срывает с мужика шапку, и вылетает из вагона! Так, с достоинством и с шапкой, возвращается домой, снимает пальто, а её головной убор - в капюшоне...

  Погода  Співпраця
  До уваги керівників підприємств, установ та організацій!
  Якщо у вас виникає потреба повідомити христинівчанам якусь інформацію, прозвітуватися про проведену роботу чи оприлюднити якісь інші матеріали (окрім реклами), надсилайте їх на E-Mail: admin@khrystynivka.com або через форму "Зв'язок з адміністрацією" і в найкоротші терміни Ваш матеріал з'явиться на сторінках нашого сайту.
  Розміщення БЕЗКОШТОВНЕ (за винятком рекламних матеріалів)

  Друзі сайту
  Педагогічне краєзнавство
  Анекдоти та історії з життя
  ЗАКPortal
  Історія освіти Христинівщини

  Поезiя, проза та життя уманчан

  Христинівчани


  Податкова адміністрація

  Наша кнопка
  Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку на сторінках Вашого сайту чи блогу
  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код


  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код

  Статистика

  счетчик посещений
  Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
  Определение ТИЦ и PR
  Онлайн всього: 2
  Гостей: 2
  Користувачів: 0

  Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
  Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
  Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
  Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018