Середа, 21.03.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
Меню сайту

Категорії розділу
Новини сайту [17]
Новини міста [455]
Новини району [106]
Кримінальні новини [148]
ДАІ інформує [24]
Наші інтерв'ю [46]
Увага! Розшук! [4]
Оголошення. Реклама [42]
МНС інформує [43]
Наші опитування [20]
Держрибохорона інформує [8]
Запитуйте - відповідаємо [13]
Податкова інформує [580]

Vip-реклама

Тисни на картинку та передплачуй газету "Христинівська сорока" не виходячи з дому
Христинівська сорока


Реклама

Запрошуємо до співпраці
Шановні друзі!
Якщо у Вас є цікава інформація, Вам стало відомо, що десь щось сталося чи тільки має відбутися, почули нові христинівські плітки, або ж Ви переконані, що про щось потрібно написати - повідомляйте!
E-Mail для зв'язку: nesytov@khrystynivka.com
nesytov@i.ua

Тел.: 063-810-54-36
096-03-777-88
(газета "Христинівська сорока")
Конфіденційність гарантується.
За цікаві повідомлення - невелика винагорода.
Пишіть, телефонуйте. Можливо, подарунок чекає саме Вас!

Фотоприкол

Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Наше опитування
Чи потрібен у Христинівці Інтернет-магазин?
Всього відповідей: 94

Хмарка тегів
парк бібліотека сім'я земля Діти правила гроші спорт футбол банк телефон будинок Умань злочин закон порушення залізниця міліція вода концерт мистецтво церква дослідження лікарня свято війна Перевірка ревізія жінка освіта Кохання чоловік історія випуск весілля змагання виставка конкурс аварія шоу школа медицина випускник пам'ять кримінал Суд пограбування розбій наркотик здоров'я алкоголь хвороба Секс вбивство учень смерть зірка бюджет депутат село КРУ МНС музика труп конопля Травма даі штраф співачка водій ПОЖЕЖА вогонь податкова горілка загибель крадіжка злодій інтернет одруження злочинець підприємець робота бійка фільм книга актор нагородження співак вишивка дтп ліс ставок природа Долінка Дубінка Акція Кіно скандал автомобіль дитина

Головна » 2011 » Червень » 22 » Назад в СССР – у Христинівці пам’ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни вшанували під прапором мертвої імперії

21:23
Назад в СССР – у Христинівці пам’ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни вшанували під прапором мертвої імперії
Сьогодні, 22 червня у Христинівці відбулися заходи з відзначення Дня скорботи. Влада та громадськість поклали вінки до обеліску слави, пам'ятнику Зої Космодем'янській, пам’ятних знаків «Радянським воїнам-визволителям» і «Борцям за волю та незалежність України» та братських могил. Все дійство проходило під двома прапорами – державним та червоним прапором уже давно неіснуючого Радянського Союзу, який використовувався нарівні з державним.

Як пояснив комуніст-червонопрапороносець, прапор Радянського Союзу це зовсім не прапор неіснуючої імперії. Згідно із Законом прийнятим ще Президентом Л.Д. Кучмою всі святкові заходи присвячені увіковіченню подвигу радянського народу повинні проходити під тими символами, які існували на той період. А в той період це був прапор держави і під цим прапором всі солдати ішли в бій.

Якщо я все правильно зрозумів, то товариш-комуніст посилався на Закон «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» в якому сказано: «На честь Перемоги в столиці України місті-герої Києві, інших містах та населених пунктах України проводяться святкові заходи з використанням символіки років Великої Вітчизняної війни.»
Та далі:
«Прапор Перемоги є символом перемоги радянського народу та його армії і флоту над фашистською Німеччиною в роки Великої Вітчизняної війни. Зовнішній вигляд копій Прапора Перемоги має відповідати вигляду штурмового прапора 150-ї ордена Кутузова II ступеня Ідрицької стрілецької дивізії.»

Але чи належить державний прапор Союзу Радянських Соціалістичних Республік до символіки років Великої Вітчизняної війни, як сказано в законі? Можливо. Це запитання більше стосується істориків та правознавців. Але згадаймо недавнє рішення Конституційного Суду України, який вказав на те, що використання найголовнішого символу – Прапора Перемоги – символу, який навіть затверджений у Законі, під час офіційних заходів разом з державним прапором України суперечить Конституції. А ось застосування прапору СРСР виходить не суперечить? Чи необхідно виносити ще один вирок по ньому? А потім ще про заборону використання прапорів Радянської України, Радянської Білорусіїї та інших колишніх республік? Абсурд! Чи не так?

А з прапором СРСР в українців пов’язані не найкращі часи. Звичайно ж, це знають лише ті, в кого мізки не промиті та не зазомбовані тим комуністичним режимом.

Адже Червоний прапор – символ революцій, в СРСР став головним символом найжорстокішого режиму в історії світу – режиму комуно-фашизму. На совісті цього режиму біля 100 мільйонів знищених, загнаних на смерть, репресованих. І це в країні з населенням близько 220 мільйонів громадян!!!

Червоний прапор це і символ Червоної Армії. Що таке Червона Армія? Це був головний виконавчо-каральний орган режиму комуно-фашистів, який ніколи не був захисником народу. Зимою 1918 року Робітничо-Селянська Червона Армія (РСЧА) під червоними прапорами знищувала незалежність України під гаслом: «Убий буржуя і українця». 1921 рік – придушення Кронштадтського повстання. Червоною Армією тут було застосовано п’ять (!!!) ліній загороджувальних загонів. Тим, хто не хотів іти на Кронштадт – стріляли в спину. 1921-1922 роки РСЧА для кровавого придушення Тамбовського повстання відрядила 100 000 своїх вояків.

Голодомор 1932-1933 років. В кінці 1931 року в Україну були введені частини РСЧА. Вони були делокалізовані по всій території України. Восени 1932 року ці військові частини блокували всі залізниці, шляхи, річки і навіть стежини. Ніхто і нікуди (в основному це відносилося до селян, які складали в Україні в той час більше 70% населення) не міг ходити. Так звані хлібозаготівельні загони забрали у селян все їстівне. Людей не пускали ні в поле, ні на річки. 8 мільйонів померли від голоду. То було вбивство голодом, зроблене, під червоним прапором.

А під яким прапором проходили масові репресії? Під яким прапором НКВД розстрілював тисячі людей? Відповідь – під червоним!

Практика загороджувальних загонів була найширшим чином використана у так званій Великій Вітчизняній Війні. Але що цікаво? Найбільшу абсолютну кількість втрат у цій війні понесла Україна. Як же так, можна запитати, адже кількість населення Росії в той час була в 3,5 разів більшою (Росія – біля 110 млн, Україна – біля 31 млн), а окупована німцями територія Росії була в 5 разів більшою території України? Це одна з великих таємниць Росії. Але дещо можна побачити блукаючи по Інтернету. По-перше, росіян приблизно вдвічі рідше, ніж інші народності, призивали до війська. По-друге, вони частіше за все і складали основу загороджувальних загонів. Тобто тих, хто гнав неозброєних, ненавчених юнаків у спину на смерть. Також під тим же самим червоним прапором. Кожному своє... І в Бухенвальдах, і на полях Великої Вітчизняної Війни. Який національний цинізм.

Ще в 1959 році діти селян-українців не мали права на вільне отримання паспорта.

Для країн Східної Європи – це армія-окупант. Добрим словом СРСР в цих країнах згадує лише вихована ним п’ята колона.

А ось для країн Західної Європи – це армія визволитель. І це дійсно так. На початку війни ці країни своєчасно, майже без людських втрат, здалися Гітлеру. І також, майже без людських втрат, вони отримали свободу від нього. Тільки всю чорну роботу за них виконало гарматне м’ясо Радянського Союзу та армія союзників. Головне для них, Червона Армія не окупувала їх території. Звичайно вони вдячні, спочатку СРСР, а потім його правонаступнику, Росії, за їх звільнення.

Якщо поритися глибше – найбільші злочини світу були зроблені в СРСР з найдемократичнішою (на папері) конституцією під Червоним Прапором. То символом добра чи світового зла він є? Червоний прапор в СРСР був головним символом найжорстокішого режиму в історії світу – режиму комуно-фашизму. Тепер його місце має бути або на смітнику історії, або в музейних сховищах для нагадування прийдешнім поколінням про злочини червоного комуністичного режиму. І з якою метою сьогодні знову над нами підняли цей ненависний прапор?


День скорботи Христинівка

День скорботи Христинівка

День скорботи Христинівка

День скорботи Христинівка

День скорботи Христинівка

День скорботи Христинівка

День скорботи Христинівка

День скорботи Христинівка

Підготував Ден Андрєєв
Фото: Олександр Неситов

Ще одна стаття Дена Андрєєва про червоні прапори тут
Категорія: Новини міста | Переглядів: 1184 | Додав: Адмін | Теги: історія, прапор, символ | Рейтинг: 3.3/3

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter Система Orphus


Всього коментарів: 1
1  
благо, что подобные митиги проводятся!! спс тем кто помнит героев!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Логін:
Пароль:

Випадкове оголошення

Пошук

Радіо

VIP-реклама
Ритуал

Інформ-Сервіс
РекламаНове на форумі
 • Христинівський РЕМ (0)
 • www (0)
 • До уваги батьків!! (0)
 • Интернет-магазин одежды Футболка камуфлированная тельняшка (0)
 • Жилье Приморский Феодосия Отдых Аренда жилья Черное море (0)
 • Мужская трикотажная одежда недорого- онлайн интернет магазин (0)
 • ПОИСК ОДНОКЛАССНИКОВ (0)
 • ключи для нод32 на 2013 (0)
 • Планшети (2)
 • Доля, фатум чи випадок життя? (6)

 • Випадковий анекдот
  - Слушай, Олег, какая у тебя ориентация?
  - Я - настоящий мужчина! Я считаю, что мужчина - венец творения. Вы посмотрите, как мужчина двигается. Я часами могу наблюдать за мужчинами. А какое у мужчины красивое тело? Вы видели, как мужчина выходит из воды? Как играет солнце на его загорелой коже!

  Погода  Співпраця
  До уваги керівників підприємств, установ та організацій!
  Якщо у вас виникає потреба повідомити христинівчанам якусь інформацію, прозвітуватися про проведену роботу чи оприлюднити якісь інші матеріали (окрім реклами), надсилайте їх на E-Mail: admin@khrystynivka.com або через форму "Зв'язок з адміністрацією" і в найкоротші терміни Ваш матеріал з'явиться на сторінках нашого сайту.
  Розміщення БЕЗКОШТОВНЕ (за винятком рекламних матеріалів)

  Друзі сайту
  Педагогічне краєзнавство
  Анекдоти та історії з життя
  ЗАКPortal
  Історія освіти Христинівщини

  Поезiя, проза та життя уманчан

  Христинівчани


  Податкова адміністрація

  Наша кнопка
  Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку на сторінках Вашого сайту чи блогу
  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код


  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код

  Статистика

  счетчик посещений
  Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
  Определение ТИЦ и PR
  Онлайн всього: 5
  Гостей: 5
  Користувачів: 0

  Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
  Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
  Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
  Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018