П`ятниця, 23.03.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
Меню сайту

Категорії розділу
Новини сайту [17]
Новини міста [455]
Новини району [106]
Кримінальні новини [148]
ДАІ інформує [24]
Наші інтерв'ю [46]
Увага! Розшук! [4]
Оголошення. Реклама [42]
МНС інформує [43]
Наші опитування [20]
Держрибохорона інформує [8]
Запитуйте - відповідаємо [13]
Податкова інформує [580]

Vip-реклама

Тисни на картинку та передплачуй газету "Христинівська сорока" не виходячи з дому
Христинівська сорока


Реклама

Запрошуємо до співпраці
Шановні друзі!
Якщо у Вас є цікава інформація, Вам стало відомо, що десь щось сталося чи тільки має відбутися, почули нові христинівські плітки, або ж Ви переконані, що про щось потрібно написати - повідомляйте!
E-Mail для зв'язку: nesytov@khrystynivka.com
nesytov@i.ua

Тел.: 063-810-54-36
096-03-777-88
(газета "Христинівська сорока")
Конфіденційність гарантується.
За цікаві повідомлення - невелика винагорода.
Пишіть, телефонуйте. Можливо, подарунок чекає саме Вас!

Фотоприкол
Фотоприкол

Календар

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Наше опитування
Чи хотіли б Ви допомогти сайту фінансово?
Всього відповідей: 102

Хмарка тегів
парк бібліотека сім'я земля Діти правила гроші спорт футбол банк телефон будинок Умань злочин закон порушення залізниця міліція вода концерт мистецтво церква дослідження лікарня свято війна Перевірка ревізія жінка освіта Кохання чоловік історія випуск весілля змагання виставка конкурс аварія шоу школа медицина випускник пам'ять кримінал Суд пограбування розбій наркотик здоров'я алкоголь хвороба Секс вбивство учень смерть зірка бюджет депутат село КРУ МНС музика труп конопля Травма даі штраф співачка водій ПОЖЕЖА вогонь податкова горілка загибель крадіжка злодій інтернет одруження злочинець підприємець робота бійка фільм книга актор нагородження співак вишивка дтп ліс ставок природа Долінка Дубінка Акція Кіно скандал автомобіль дитина

Головна » 2011 » Квітень » 6 » Христинівському відділенню виконавчої дирекції ФССНВ України виповнилося 10 років

15:44
Христинівському відділенню виконавчої дирекції ФССНВ України виповнилося 10 років
1 квітня 2011 року, в день 10-ої річниці з початку діяльності в районі відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, наш кореспондент зустрівся з начальником відділення Євгенією Олександрівною Кіт

– Євгеніє Олександрівно, Ви з першого дня очолюєте відділення Фонду в нашому районі, пройшли певні етапи його становлення. Скажіть відверто, чи потрібно було утворювати ще одну страхову організацію, з її апаратом, значними витратами на утримання спеціалістів, а не користуватись діючим до 2001 року законодавством про страхування від нещасного випадку на виробництві?

– Потрібно сказати, що страхові системи підтримки працівників в разі втрати працездатності почали створюватись на теренах царської Росії, до складу якої входила і Україна, ще на початку ХІХ століття. Успішність цієї загальновизнаної схеми соціального захисту від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання підтверджується понад столітнім досвідом її функціонування і у Європі.

Система соціального страхування від нещасного випадку на виробництві, яка існувала до 2001 року поступово втратила свою актуальність, адже відшкодування шкоди потерпілим на виробництві здійснювалось підприємствами, часткового державою. Нагадаймо, як на початку 90-х років минулого століття, в умовах переходу до ринкової економіки закривались, реорганізовувались або ж просто банкрутували наші підприємства. Де сьогодні колгоспи району, сільгоспхімія, сільгосптехніка, цукровий та комбікормовий  заводи, завод продтоварів інші господарства? А їх працівники, що втратили своє здоров’я на виробництві і внаслідок нещасного випадку чи професійного захворювання стали інвалідами залишились без будь-якої матеріальної підтримки. Тож запровадження в Україні системи соціального страхування від нещасного випадку на виробництві було вкрай потрібним. Впродовж цих десяти років не лише ми, працівники Фонду, а й тисячі потерпілих на виробництві, члени їх сімей переконались в доцільності такої державної політики. А стосовно витрат на утримання апарату управління, то повірте, що вони не такі значні. У нашому відділенні працює всього три особи при розрахунковій потребі 5-6 осіб, витрати йдуть на заробітну плату, оплату оренди приміщення, зв’язку, енергоносіїв та ін. У відділенні встановлено жорсткий режим економії бюджетних коштів.

– У багатьох людей термін „страхування” асоціюється з такими установами, якою був колишній „Держстрах”, а нинішня „Оранта” і вони не дуже вірять в те, що страхові виплати Фонд дійсно здійснює?

– На початку діяльності відділення недовіру ми відчували і досить гостро. Не кажучи вже про працівників, навіть керівники підприємств та господарств не були впевненні в ефективності і фінансових можливостях Фонду. Були труднощі з передачею справ потерпілих на виробництві до Фонду, з виявленням тих, хто постраждав, але виплат ніяких не отримував. Я могла б назвати не один десяток таких інвалідів трудового каліцтва, які пенсію отримували, а матеріальне відшкодування ні. Довелось переконувати і тих і інших, що Фонд дійсно буде надійним партнером. В далекому 2001 році з допомогою тодішнього голови районної ради Мітасова В.В. для 19 осіб потерпілих на виробництві організували додатковий виїзд Монастирищенської МСЕК для встановлення відсотка втрати працездатності і призначення страхових виплат. А відмінність від інших страхових компаній полягає в тому, що згідно прийнятого законодавства соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання як, до речі, і пенсійне страхування, по безробіттю та тимчасовій втраті працездатності є обов’язковим державним страхуванням для підприємств, установ організацій всіх форм власності та для підприємців, які застосовують найману працю. За десять років діяльності нашим відділенням зібрано коштів до консолідованого бюджету Фонду на загальну суму 6млн. 310 тисяч гривень.

За цей час сформовано 150 справ потерпілих на виробництві. На відшкодування матеріальної шкоди та на інші соціальні виплати потерпілим за десять років витрачено відділенням 2 млн. 650 тисяч грн. Крім того, Фондом відшкодовуються Пенсійному Фонду України витрати на виплату і доставку пенсій інвалідам трудового каліцтва. Що може бути переконливішим на користь такої системи соціального страхування, визнаної однією з найкращих в Європі?

– То, можливо, можна було б здійснювати всі страхові виплати через Пенсійний Фонд, тим більше, що з 1 січня 2011 року страхувальники сплачують єдиний соціальний внесок, контроль за обліком якого здійснюють саме робочі органи Пенсійного Фонду?

– Тут я Вам мушу заперечити. Адже відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” першочерговим і основним завданням нашого Фонду є проведення профілактичних заходів по запобіганню виробничому травматизму та професійній захворюваності. Погодьтесь, краще запобігти нещасному випадку та зберегти здоров’я і життя працівнику, а не дивитись на страждання потерпілих, горе сім’ї при втраті годувальника. Тому питанням профілактики у відділенні приділяється значна увага. За десять років роботи проведено в районі 1091 перевірку стану охорони праці на підприємствах, в установах, організаціях, приватних підприємців. При цьому виявлено 8700 порушень законодавства про охорону праці, на які звернуто увагу роботодавців. Крім того, страхувальникам надано 1624 консультації, розповсюджено на безоплатній основі 46100 нормативних актів, пам’яток, брошур, оплачено навчання 24 спеціалістів з охорони праці сільськогосподарського виробництва в 2008 та 21 освітянських в 2010 році і т.і. Здійснюється багато інших заходів, які перераховувати не буду. Скажу тільки, що поряд з іншими чинниками наша спільна зі страхувальниками робота дає позитивні зрушення. З року в рік виробничий травматизм зменшується і в 2010 році зареєстровано лише один випадок.

Введення єдиного соціального внеску також має свій позитив. Працівники відділення більше уваги приділятимуть профілактичній роботі, медичній та соціальній реабілітації наших підопічних. Наша мета – допомогти створити безпечні та нешкідливі умови праці, забезпечити контроль за належним функціонуванням служб охорони праці, а в разі настання нещасного випадку підтримати потерпілих не лише матеріально, а й морально. Всі можливості для цього у відділення є.

– І наостанок, щоб Ви хотіли побажати нашим читачам?

– Найбільша цінність у всьому світі – це людське життя. То ж я бажаю всім працюючим гарних умов праці, гідної заробітної плати, звичайно, здоров’я і особистих гараздів, отримувати задоволення від життя і своєї роботи.

Підопічним нашого Фонду хочу подякувати за їх витримку, мужність, життєвий оптимізм і запевнити, що працівники відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Христинівському районі і надалі робитимуть все можливе, щоб полегшити їх біль і страждання.
Категорія: Наші інтерв'ю | Переглядів: 1321 | Додав: Адмін | Теги: фонд, страхування | Рейтинг: 0.0/0

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter Система Orphus


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Логін:
Пароль:

Випадкове оголошення

Пошук

Радіо

VIP-реклама
Ритуал

Інформ-Сервіс
РекламаНове на форумі
 • Христинівський РЕМ (0)
 • www (0)
 • До уваги батьків!! (0)
 • Интернет-магазин одежды Футболка камуфлированная тельняшка (0)
 • Жилье Приморский Феодосия Отдых Аренда жилья Черное море (0)
 • Мужская трикотажная одежда недорого- онлайн интернет магазин (0)
 • ПОИСК ОДНОКЛАССНИКОВ (0)
 • ключи для нод32 на 2013 (0)
 • Планшети (2)
 • Доля, фатум чи випадок життя? (6)

 • Випадковий анекдот
  Знакомый зимой упал и сильно ушиб спину. Пришлось ехать в травмпункт. Там, как водится, сделали рентгеновский снимок, и медсестра со снимком и заполненной карточкой зашла в кабинет врача. В карточке в поле "должность" гордо стояло заслуженное "программист". Через некоторое время позвали и пострадавшего. Хирург: Присядьте-ка, молодой человек, у меня к вам серьезный разговор. У знакомого перед глазами пролетела вся жизнь. Хирург: У меня в ворде русские шрифты не видны! Со спиной обошлось.

  Погода  Співпраця
  До уваги керівників підприємств, установ та організацій!
  Якщо у вас виникає потреба повідомити христинівчанам якусь інформацію, прозвітуватися про проведену роботу чи оприлюднити якісь інші матеріали (окрім реклами), надсилайте їх на E-Mail: admin@khrystynivka.com або через форму "Зв'язок з адміністрацією" і в найкоротші терміни Ваш матеріал з'явиться на сторінках нашого сайту.
  Розміщення БЕЗКОШТОВНЕ (за винятком рекламних матеріалів)

  Друзі сайту
  Педагогічне краєзнавство
  Анекдоти та історії з життя
  ЗАКPortal
  Історія освіти Христинівщини

  Поезiя, проза та життя уманчан

  Христинівчани


  Податкова адміністрація

  Наша кнопка
  Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку на сторінках Вашого сайту чи блогу
  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код


  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код

  Статистика

  счетчик посещений
  Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
  Определение ТИЦ и PR
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
  Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
  Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
  Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018