Четвер, 26.04.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
Меню сайту

Категорії розділу
Новини сайту [17]
Новини міста [455]
Новини району [106]
Кримінальні новини [148]
ДАІ інформує [24]
Наші інтерв'ю [46]
Увага! Розшук! [4]
Оголошення. Реклама [42]
МНС інформує [43]
Наші опитування [20]
Держрибохорона інформує [8]
Запитуйте - відповідаємо [13]
Податкова інформує [580]

Vip-реклама

Тисни на картинку та передплачуй газету "Христинівська сорока" не виходячи з дому
Христинівська сорока


Реклама

Запрошуємо до співпраці
Шановні друзі!
Якщо у Вас є цікава інформація, Вам стало відомо, що десь щось сталося чи тільки має відбутися, почули нові христинівські плітки, або ж Ви переконані, що про щось потрібно написати - повідомляйте!
E-Mail для зв'язку: nesytov@khrystynivka.com
nesytov@i.ua

Тел.: 063-810-54-36
096-03-777-88
(газета "Христинівська сорока")
Конфіденційність гарантується.
За цікаві повідомлення - невелика винагорода.
Пишіть, телефонуйте. Можливо, подарунок чекає саме Вас!

Фотоприкол

Календар
«  Серпень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Наше опитування
Чи потрібен такий сайт
Всього відповідей: 219

Хмарка тегів
парк бібліотека сім'я земля Діти правила гроші спорт футбол банк телефон будинок Умань злочин закон порушення залізниця міліція вода концерт мистецтво церква дослідження лікарня свято війна Перевірка ревізія жінка освіта Кохання чоловік історія випуск весілля змагання виставка конкурс аварія шоу школа медицина випускник пам'ять кримінал Суд пограбування розбій наркотик здоров'я алкоголь хвороба Секс вбивство учень смерть зірка бюджет депутат село КРУ МНС музика труп конопля Травма даі штраф співачка водій ПОЖЕЖА вогонь податкова горілка загибель крадіжка злодій інтернет одруження злочинець підприємець робота бійка фільм книга актор нагородження співак вишивка дтп ліс ставок природа Долінка Дубінка Акція Кіно скандал автомобіль дитина

Головна » 2014 » Серпень » 27

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що згідно з абзацами п»ятим та шостим п.57.1 ст.57 Податкового кодексу України на суму сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів відповідно до п.153.3 ст.153 цього Кодексу (у тому числі за наслідками попередніх звітних (податкових) періодів) зменшується сума авансових внесків з податку на прибуток.
Якщо сума авансових внесків з податку на прибуток, сплачена при виплаті дивідендів, перевищує суму авансових внесків з податку на прибуток, сума перевищення зараховується у зменшення авансових внесків, визначених цим пунктом, у наступних звітних місяцях до повного її погашення.
У разі якщо сума авансового внеску, попередньо сплаченого протягом звітного періоду, перевищує суму податкових зобов»язань з податку на прибуток за такий звітний період, сума такого перевищення переноситься у зменшення податкових зобов»язань наступного податкового періоду, а при отриманні в ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 2824 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що визначені главою 19 Цивільного кодексу України та п.102.5 ст.102 Податкового кодексу України терміни щодо позовної давності та надміру сплачених грошових зобов»язань не стосуються порядку відшкодування ПДВ і показників податкової звітності з ПДВ. Зокрема, заяви про повернення надміру сплачених грошових зобов»язань або про їх відшкодування можуть бути подані не пізніше 1095-го дня, що настає за днем здійснення такої переплати або отримання права на таке відшкодування.
Платник ПДВ, який не мав права на бюджетне відшкодування, зокрема через відсутність оподатковуваних поставок, при формуванні рядка 24 Податкової декларації з ПДВ має право врахувати залишок від»ємного значення податку до повного його погашення незалежно від закінчення термінів позовної давності у випадку, коли суми цього податку, з яких сформовано такий залишок, сплачено постачальникам товарів/послуг.
За зобов»язання ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 2192 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що до податкового кредиту фізичних осіб – суб»єктів господарювання, зареєстрованих платниками ПДВ, можна включати суми ПДВ, нараховані (сплачені) у зв»язку з придбанням основних засобів, за умов взяття на облік такого майна як основних засобів, використання таких засобів в оподатковуваних операціях у межах їх господарської діяльності, наявності належного документального оформлення, підтвердження відповідних витрат, відображення їх в бухгалтерському та податковому обліку.
Водночас слід врахувати, що відповідно до ст..325 Цивільного кодексу України право приватної власності на майно належить фізичній особі, а не фізичній особі – суб»єкту господарювання, що не дає можливості вважати майно, яке пербуває у приватній власності фізичної особи, основними засобами суб»єкта господарювання – фізичної особи.
Детальнішу інформацію з питань податкового законодавства можна отрима ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 2173 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що з 02.08.2014 р. набрав чинності Закон №1588, яким змінено порядок оподаткування пасивних доходів фізичних осіб, зокрема у вигляді дивідендів, роялті, інвестиційного прибутку, відсотків, нарахованих на банківські рахунки.
Оподаткування процентів та дисконтних доходів, нарахованих на користь фізичних осіб з будь яких інших доходів, ніж зазначені, здійснюється в загальному порядку, встановленому Податковим кодексом України для доходів, які остаточно оподатковуються підчас іх нарахування, за ставкою 15 відс.
 Доходи у вигляді дивідендів остаточно оподатковуються податковим агентом підчас іх нарахування планику податку за ставкою 5 відс. Також за ставкою 5 відс. оподатковується сума доходу у вигляді дивідендів з іноземним джерелом нарахування або нарахованих нерезидентами.
Доходи у вигляді роялті остаточно оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування платнику податку за ставкою 15 (17 ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 3160 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що скасовано нульову ставку ПДВ на послуги з перевезення пасажирів швидкісними потягами Інтерсіті+. Починаючи із 03.08.2014 року такі послуги оподатковуватимуться ПДВ за ставкою 20%.
Не поширюється звільнення від оподаткування ПДВ, встановлене п.23 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України, на операції з постачання, імпорту та експорту деревини товарних позицій 4401, 4403, 4404 згідно з УКТ ЗЕД (крім брикетів та гранул товарної під категорії УКТ ЗЕД 4401 30 90 00).
 Дія спец режиму у галузі лісового господарства (02.01.1 КВЕД) не поширюється на операції з лісозаготівлі, рубання лісу та виробництва ділової деревини (колод, стовпів, жердин), одержання паливної деревини; вирубування дерев (лісу) з метою приведення земель у придатність для сільськогосподарського виробництва.
Продовжено до 31.12.2015р. включно дію пільги, встановленої п.15 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 3129 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що з метою збільшення надходжень до бюджету в умовах економічної кризи Законом №1621 внесено ряд суттєвих змін в оподаткування прибутку підприємств, які набрали чинності з 03.08.2014р.
Зокрема, встановлено, що прибуток отриманий від операцій із цінними паперами та деривативами, оподатковується за основною ставкою, визначеною п.151.1 ст.150 Податкового кодексу України з урахуванням положень п.10 підрозділу 4 розділу ХХ, тобто за ставкою 18 відс. Нагадаємо, що до внесення змін прибуток, отриманий від зазначених операцій, оподатковувався за ставкою 10%.
 Крім того, цим Законом скасовано пільги в оподаткуванні податком на прибуток для суб»єктів господарювання готельного бізнесу. Прибуток таких суб»єктів, отриманий від надання готельних послуг (група 55 КВЕД ДК 009:2005) у готелях категорій «п»ять зірок», «чотири зірки» і «три зірки», у тому числі новоз ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 1244 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області інформує, що 22 серпня 2014 року на черговому засіданні Рада з кадрових питань ДФС України визначила кандидатів на посади начальників головних управлінь та митниць ДФС п’яти регіонів України, у т.ч.  Черкаської області.
Загалом на керівні посади претендувало 27 осіб, з яких обрано 12. Відповідні рекомендації щодо розгляду можливості про призначення на посади вже передано Голові ДФС України Ігорю Білоусу:
Головне управління ДФС у Черкаській області – Коломієць Володимир Васильович;
Головне управління ДФС у Тернопільській області – Комендат Ігор Юлійович;
Головне управління ДФС у Харківській області – Фесюнін Валентин Миколайович, Гагаркін Михайло Володимирович;
Головне управління ДФС у Херсонській області – Лазарєв Віталій Олександрович;
Головне управління ДФС у Хмельницькій області – Семків Ростислав Романович, Зеленецький Мар’ян Генріхович.
... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 1317 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області інформує, що відповідним наказом Державної фіскальної служби України з 18 серпня 2014 року виконання обов’язків начальника Черкаської митниці Міндоходів покладено на Василенка Олексія Леонідовича.
О.Л.Василенко народився 31 липня 1972 року у м.Маріуполь Донецької області.
Освіта повна вища: технічна, економічна, державне управління.
У митних органах Олексій Василенко працює з 1994 року.
Працював на керівних посадах в Маріупольській, Одеській, Херсонській, Вінницькій, Чернігівській митницях, Департаменті кадрової роботи Державної митної служби України, Державній інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті, Координаційно-моніторинговому управлінні ГУ Міністерства доходів та зборів у Київській області, Управлінні податкового та митного аудиту ГУ Міністерства доходів та зборів  у Київській області.
Має спеціальне звання: Радник податкової та митної справи 1 рангу.
На ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 1090 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області доводить до платників актуальні запитання – відповіді щодо справляння військового збору.
1. Чи підлягають оподаткуванню військовим збором суми доходів, що нараховані після 3 серпня 2014 року за періоди до 03.08.2014?
Суми доходів, що нараховані після 03.08.2014 за періоди до 03.08.2014, підлягають оподаткуванню військовим збором на загальних підставах.
2. Чи підлягають оподаткуванню військовим збором доходи нараховані до 3 серпня 2014 р., а виплачені після 3 серпня 2014 р.?
Оскільки Закон набрав чинності з 03.08.2014р. і податковий агент зобов’язаний при нарахуванні доходів, визначених у п.п. 1.2 п. 161 підрозділу 10 Розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України, утримати військовий збір, нараховані до 03.08.2014 доходи, але виплачені після 03.08.2014, не підлягають оподаткуванню збором.  
3. Як перераховується до бюджету військовий збір юридичною особою, яка має відокре ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 1008 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Задля активної участі у суспільному житті району, доведення до широкого кола громадськості, що працівники Христинівської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області не стоять осторонь суспільно-політичного життя, працюють і живуть по-новому, та в рамках акції «Єдина родина» працівниками інспекції було залучено дітей та підлітків для написання листів бійцям АТО. У листи дівчата вкладали власноруч виготовлені жовто-блакитні «валентинки», діти – малюнки для бійців. На конвертах написали гасло акції: «Ми – єдина родина!» та передали їх відповідному організаційному комітету.
«Разом ми подолаємо все та збудуємо міцну, щасливу, процвітаючу, незалежну, країн під мирним сонцем» - повідомила маленька Марійка (5 років), що завітала разом із батьками  в ЦОП Христинівської ОДПІ.
Також працівники інспекції вітали відвідувачів з наступаючим Днем Незалежності України та вручали жовто-блакитні «валентинки» з привіта ... Читати далі »

Переглядів: 842 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Бойові дії на Сході України змушують тисячі сімей з Донецької та Луганської областей залишати свої домівки та шукати прихистку в рідних та близьких на території мирної України. Декілька десятків родин прибули на тимчасове проживання до Христинівського району.

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів України у Черкаській області не стоїть осторонь подій, що відбуваються в нашій країні. Тому в рамках акції «Єдина родина» працівники інспекції взяли участь у благодійній допомозі біженців зі Сходу. Так, 21 серпня 2014 року відвідали родину з Донецької області м.Горлівка, які вимушені були покинути свою домівку та поселились у м.Христинівка. Батько Ульданов Рафаїл Рахім»янович та його п»ятирічна донька Ульдарова Христина Рафаїлівна були раді нашому візиту.

«Це лише один із низки ініціативних заходів інспекції задля допомоги тим хто наразі цього потребує. Ми й надалі робитимемо все необхідне для підтримки переселенців зі Сходу, адже врешті-решт усі ми ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 906 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ інформує, що з 03 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів» (далі - ПКУ), яким, зокрема, встановлено військовий збір. Далі роз»яснення стосовно справляння військового збору.
1.На який період встановлюється військовий збір?
Військовий збір встановлюється тимчасово, до 1 січня 2015 року (п. 16 прим. 1 підр. 10 р. ХХ ПКУ від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями).
2. Хто є платниками військового збору?
Платниками  військового   збору  є  особи,  визначені п. 162.1 ст. 162 ПКУ. А саме:
- фізична особа - резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;
- фізична особа - нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;
- податковий агент. (п.п. 1.1 п. 16 прим. 1 підр. 10 р. XX ПКУ від 02 ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 802 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області пропонує переглянути законопроекти щодо створення Служби Фінансових Розслідувань:
- Проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контолрю»)";
- Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю»)";   
- Проект Закону України "Про внесення здмін до Бюжетного кодексу України (у зв'язку з прийняттям Закону України «Про основи запобігання та боротьби з економічними правопорушеннями і здійснення фінансового контролю»)";   
- Проект Закону України "Про основи запобігання та боротьби з економічними п ... Читати далі »

Категорія: Податкова інформує | Переглядів: 790 | Додав: ОДПІ | Дата: 27.08.2014 | Коментарі (0)

Форма входу
Логін:
Пароль:

Випадкове оголошення

Пошук

Радіо

VIP-реклама
Ритуал

Інформ-Сервіс
РекламаНове на форумі
 • Христинівський РЕМ (0)
 • www (0)
 • До уваги батьків!! (0)
 • Интернет-магазин одежды Футболка камуфлированная тельняшка (0)
 • Жилье Приморский Феодосия Отдых Аренда жилья Черное море (0)
 • Мужская трикотажная одежда недорого- онлайн интернет магазин (0)
 • ПОИСК ОДНОКЛАССНИКОВ (0)
 • ключи для нод32 на 2013 (0)
 • Планшети (2)
 • Доля, фатум чи випадок життя? (6)

 • Випадковий анекдот
  Писать на машине "я - неумелый водитель, пытающийся быстро ездить на машине, которая толком не умеет даже тормозить" - длинно и неудобно.
  Пишут проще: "Street Racer".

  Погода  Співпраця
  До уваги керівників підприємств, установ та організацій!
  Якщо у вас виникає потреба повідомити христинівчанам якусь інформацію, прозвітуватися про проведену роботу чи оприлюднити якісь інші матеріали (окрім реклами), надсилайте їх на E-Mail: admin@khrystynivka.com або через форму "Зв'язок з адміністрацією" і в найкоротші терміни Ваш матеріал з'явиться на сторінках нашого сайту.
  Розміщення БЕЗКОШТОВНЕ (за винятком рекламних матеріалів)

  Друзі сайту
  Педагогічне краєзнавство
  Анекдоти та історії з життя
  ЗАКPortal
  Історія освіти Христинівщини

  Поезiя, проза та життя уманчан

  Христинівчани


  Податкова адміністрація

  Наша кнопка
  Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви встановите нашу кнопку на сторінках Вашого сайту чи блогу
  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код


  Провінційне містечко Христинівка

  HTML-код


  BB-код

  Статистика

  счетчик посещений
  Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів
  Определение ТИЦ и PR
  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
  Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
  Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
  Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018