Четвер, 26.04.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Христинівки. Спілкування онлайн бібліотека Наконечний » Знайомства та спілкування » Комп'ютери » Яким інтернет браузером ви користуєтесь? (Можете пояснувати свій вибір)
Яким інтернет браузером ви користуєтесь?
Яким інтернет браузером ви користуєтесь?
1.Internet Explorer[ 0 ][0.00%]
2.Mozilla Firefox[ 3 ][60.00%]
3.Safari[ 0 ][0.00%]
4.Google Chrome[ 2 ][40.00%]
5.Opera[ 2 ][40.00%]
6.Netscape Navigator[ 1 ][20.00%]
7.Maxthon[ 0 ][0.00%]
8.Konqueror[ 0 ][0.00%]
9.Avant Browser[ 0 ][0.00%]
10.Інший[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 5
DeleteДата: Середа, 08.12.2010, 22:00 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Пользователи
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline

Браузер (англ. browser МФА: [ˈbraʊ̯zɚ] бра́взер — переглядач) — програмне забезпечення для комп'ютера або іншого електронного пристрою, як правило, під'єднаного до Інтернет, що дає можливість користувачеві взаємодіяти з текстом, малюнками або іншою інформацією на веб-сторінці. Тексти та малюнки можуть містити посилання на інші веб-сторінки, розташовані на тому ж веб-сайті або на інших веб-сайтах. Веб-переглядач з допомогою посилань дозволяє користувачеві швидко та просто отримувати інформацію, розміщену на багатьох веб-сторінках.

 
АдмінДата: Понеділок, 27.12.2010, 22:28 | Повідомлення # 2
Найголовніший
Група: Администраторы
Повідомлень: 174
Репутація: 2
Статус: Offline
Mozilla Firefox. До речі, наш сайт найкраще оптимізовано саме під цей браузер cool
 
DeleteДата: Середа, 02.02.2011, 00:56 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Пользователи
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline

Самим кращим браузером 2010 року за версією сайту toptenreviews є інтернет-браузер Mozilla Firefox

Інтернет-браузер-це та програма, якою користуються кожен день. Будь то онлайн-шопінг, читання новин і перевірка поштової скриньки – все це здійснюється за допомогою браузера. Тому вкрай важливо використовувати найкращий інтернет-браузер, який дозволить насолоджуватися можливостями Інтернету на максімльній швидкості з Найбільшим комфортом і безпекою.
На думку експертів, що брали участь у тестуванні програмного забезпечення, кращі сучасні інтернет-браузери повинні володіти трьома ключовими характеристиками: простотою, безпекою і повнотою фунціонала .

Оскільки всі розглянуті в рейтингу браузери безкоштовні для скачування, після прочитання рекомендацій ви можете завантажити любий браузер і почати використовувати його прямо зараз. Об’єктивності заради слід зазначити, що для найбільш ефективного використання можливостей Інтернету краще встановити як мінімум пару браузерів на ваш компьютер. Кожен з них має свої сильні і слабкі боки, і наявність двох-трьох програм дозволить уникнути різних проблем, пов’язаних з некоректним відображення сторінок або помилками при відкритті відео або аудіо матеріалу онлайн.

Отже, при виборі самого кращого браузера 2010 року експертами виділялися наступні критерії оцінки:
1. Функціонал. Кращі браузери пропонують широкий набір функцій для того, щоб зробити веб-серфінг швидше простіше і зручніше.
2. Простота використання. Кращі інтернет-браузери повинні бути зрозумілі у використанні і не викликати труднощів у користувачів з різними знаннями в комп’ютерах, програмах та Інтернеті.
3. Безпека. Один з найважливіший компонентів хорошого браузера. Інтернет-браузер повинен блокувати спливаючі вікна, протистояти вірусам, фішингу та ін.
4. Швидкодія та сумісність. Висока швидкість Інтернету може бути істотною мірою зіпсована нерозторопністю браузера. Різні конфлікти, помилки і проблеми з відображенням інтернет контенту – також являються поширеною проблемою, з якою стикається більшість користувачів.
5. Допомога / Підтримка. Недивлячись на те, що більшість барузерів безкоштовні, якість і оперативність роботи служби підтримки є важливим чинником.

Перше місце в рейтингу дісталося браузеру Mozilla Firefox. Ця програма отримала максимальні оцінки за безпеку.
На другому місці в списку найкращих браузерів 2010 – Google Chrome, який також відрізняє виняткова безпека.
На третьому місці в рейтингу розташувався самий популярний інернет-браузер від Microsoft – Internet Explorer, який дещо поступається лідерам з безпеки , але перевершує за якістю підтримки користувачів.
Четверте місце дісталося інтернет-браузеру Opera, який забезпечує першокласну безпеку і функціонал, проте істотно поступається щодо сумісності і простоти використання.
Замикає п’ятірку найкращих інтернет-браузерів 2010 Safari. Цей браузер характеризується відмінною швидкістю роботи і сумісністю, але програє по безпеці і фунціоналу.

Варто додати, що при користуванні Інтернетом важливу роль у забезпеченні безпеки відіграє не стільки браузер, скільки установнний на комп’ютері антивірус.

Розглянемо кожний браузер окремо.

Internet Explorer

Серія браузерів від компанії Microsoft на момент написання статті посідає перше місце за кількістю користувачів у світі – понад 60%. Хочу особливо відзначити, що це дані по всьому світу. На Україні та в Росії популярність IE набагато нижче – наші співвітчизники відверто недолюблюють цей браузер. Поточна версія Internet Explorer 8 працює в усіх операційних системах Windows починаючи з XP, а в Windows 7 браузер вбудований спочатку.
В Internet Explorer 8 нарешті з’явилася можливість відновлення вкладок після збою, функція, яка вже давно реалізована в інших браузерах, наприклад, в Opera або Firefox. Також з’явилося підсвічування доменного імені в командному рядку. Крім того, IE обзавівся так званими прискорювачами – Activities. Це швидкі команди, розміщені в контекстному меню – переклад, пошук на карті, відправка по електронній пошті та інші. Приміром, виділивши в тексті назву міста або країни, можна легко перейти до перегляду його географічного положення на карті Live Maps.
Серед недоліків браузера можна відзначити серйозні прогалини в безпеці, які навіть змусили владу деяких країн рекомендувати своїм громадянам утриматися від використання Internet Explorer.

Mozilla Firefox

Дуже гнучкий браузер, володіє широкими можливостями для налаштування за рахунок того, що Firefox оснащений механізмом розширень, за допомогою якого користувачі модифікують його за своїм смаком. Mozilla Firefox є вільно поширюваним програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом і за популярністю в світі поступається тільки IE – його віддають перевагу близько 24% користувачів. Firefox працює у всіх найбільш поширених операційних системах – Windows, Linux, Mac OS X, Unix та інших.
На початку 2010 року вийшла версія Firefox 3.6. Браузер став на 20% швидше відображати сторінки сайтів, обробка сценаріїв JavaScript також значно прискорилася. Крім того браузер включає набір функцій, який вже став стандартним – блокування спливаючих вікон, панель пошуку в пошукових системах, підтримка вкладок, розширені налаштування функцій та зовнішнього вигляду, підтримка різних розширень і плагінів, автоматичне оновлення програми та встановлених розширень, інструменти для веб-майстра. Функція «майстер-пароль» забезпечує безпечне зберігання сертифікатів та паролів за допомогою алгоритму симетричного шифрування 3-DES.

Google Chrome

Порівняно недавно з’явився браузер від компанії Google впевнено займаючий третій рядок п’єдесталу популярності – число його користувачів по всьому світу постійно зростає, а до лютого 2010 року досягла 5,61%. Особливістю даного браузера є те, що кожна вкладка в Chrome – це окремий процес, і навіть якщо цей процес «зависне», то він може бути завершений без втрати даних в інших вкладках.Спочатку браузер був випущений для роботи на операційній системі Windows, але в наприкінці 2009 року з’явилися версії для операційних систем Linux і Mac. Поточна версія Google Chrome 4.0.249.89 в повному обсязі проходить тести підтримки веб-стандартів Acid2 і Acid3. Двигун V8, який використовується для обробки сценаріїв JavaScript, дозволяє розвивати досить високу швидкість.

Safari

Четвертий за популярністю браузер серед користувачів всього світу, його частка на світовому ринку близько 5%. Браузер Safari – розробка корпорації Apple. Входить у комплектацію Mac OS X, а для операційних систем сімейства Windows розповсюджується безкоштовно.
Розробники стверджують, що Apple Safari останньої версії 4.0.5. є найшвидшим браузером в світі, серед працюючих на платформі Windows за частиною завантаження веб-сторінок і обробки скриптів. Треба відзначити, що багато незалежних експертів вважають вказані заяви розробників дещо перебільшеними.
У Safari інтегровані мультимедійні технології QuickTime, вбудовані засоби пошуку в Google і Yahoo. Браузер оснащений функціями блокування спливаючих вікон, використання вкладок, автозаповнення, пошуку фрагмента тексту на сторінці. Safari підтримує різні протоколи шифрування, відмінно проходить тести підтримки веб-стандартів Acid2 і Acid3.

Opera

З незрозумілих для більшості користувачів рунета причин, Opera займає лише п’яте місце в рейтингу популярності браузерів – його частка в світі на даний момент становить 2,35%, у той час як в Росії і країнах СНД цей браузер використовують від 25 до 40% користувачів . Також дуже сильні позиції Opera на ринку мобільних пристроїв. Браузер працює практичних на всіх сучасних операційних системах – Windows, Linux, Mac і т.д.
Компанія виробник Opera Software називає свій продукт не інакше як «найшвидший браузер на Землі». Перевірки, проведені ще на 9-ої версії браузера встановили, що Opera швидше за своїх конкурентів в чотирьох із семи тестів на Windows і Mac і в трьох з семи на Linux. Основною перевагою Opera є швидкість роботи з скриптами JavaScript. Фінальна версія Opera 10.50, що стала доступною для скачування 2 березня цього року, використовує двигун Opera Presto 2.5 для промальовування веб-сторінок, який є одним з найшвидших серед існуючих на даний момент. А функція Opera-Turbo забезпечує високу швидкість завантаження веб-сторінок навіть при повільному з’єднанні інтернет.

 
DeleteДата: Середа, 02.02.2011, 00:59 | Повідомлення # 4
Новачок
Група: Пользователи
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Оновленні данні:

Світ від Net Applications:Україна від statcounter:З графіку видно що в Україні самий популярний браузер Opera. І його суперник FireFox. Та стрімко розвивається популярність браузера Chrom від Google, а IE від майрософт стрімко падає.


Повідомлення відредагував Адмін - Середа, 24.08.2011, 00:00
 
АдмінДата: Середа, 24.08.2011, 01:14 | Повідомлення # 5
Найголовніший
Група: Администраторы
Повідомлень: 174
Репутація: 2
Статус: Offline
biggrin
 
qazxcv123456Дата: Понеділок, 14.11.2011, 23:32 | Повідомлення # 6
Новачок
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалы то самим кращим браузером є Опера, він самий зручний.
І в доказ того Мозіла здерла у нього морду та розташування панелей.

Саме менше споживає оперативної мамяті при великій кількості відкритих сторінок.

Але найпоширенішим браузером безперечно є IE хоча вын ы не найкращий.
 
airPlusДата: Четвер, 05.01.2012, 04:10 | Повідомлення # 7
Новачок
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (qazxcv123456)
Взагалы то самим кращим браузером є Опера, він самий зручний.


та він не дуже таки зручний і крім того під нього не все оптимізоване , а інколи це і є найголовніше sad


Не бойтесь будущего. Если вы не создали причин страданий, вы не будете страдать.
 
PetrarkoДата: Середа, 03.10.2012, 17:34 | Повідомлення # 8
Новачок
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую airPlus. Серед найбільш популярних він найменш адаптований для роботи зі складнми аплетами і до того ж не зберігає оформлення скопійованих через буфер обміну фрагментів тексту, особливо оформлених в табличній формі. По швидкості завантаження веб-сторінок він також не лідер, має низький захист від атак з боку сайтів сумнівного вмісту. Єдине, що виділяє його серед інших - це наявність аналога під мобільні пристрої, щоправда розробники інших браузерів також працюють над створенням таких аналогів (полегшених та java-версій).
Рекомендую Google Chrome!
 
Форум Христинівки. Спілкування онлайн бібліотека Наконечний » Знайомства та спілкування » Комп'ютери » Яким інтернет браузером ви користуєтесь? (Можете пояснувати свій вибір)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018