Неділя, 22.04.2018
Вітаю Вас Гість | RSS
На наш сайт можна потрапити за зручними адресами: http://kh.ck.ua та http://promisto.net

Провінційне містечко Христинівка - вільний, незалежний, незаангажований сайт. Всі надіслані матеріали публікуються без будь-якої цензури та редагування, звісно ж, якщо вони не суперечать діючому законодавству, нормам моралі та правилам сайту --- Хочеш, щоб твої конкуренти вночі не могли заснути? Замов рекламу в газеті "Христинівська сорока" м. Христинівка, вул. Гагаріна (біля міського телевізора, приміщення НАСК "Оранта") тел.: 063-810-54-36, 096-037-77-88, 098-888-54-56, 095-624-40-40
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Христинівки. Спілкування онлайн бібліотека Наконечний » Новини, оголошення, правила сайту та форуму » Правила поведінки на сайті та форумі » Правила поведінки на сайті та форумі (Читати та дотримуватись обов'язково)
Правила поведінки на сайті та форумі
АдмінДата: Субота, 15.08.2009, 22:16 | Повідомлення # 1
Найголовніший
Група: Администраторы
Повідомлень: 174
Репутація: 2
Статус: Offline
Ці правила діють на всьому домені Khrystynivka.com. В окремих розділах і форумах можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими у будь-якому випадку.

Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримайтесь від участі у спілкуванні на даному сайті.
Правила користування сайтом, форумом і слово адміністрації - закон для всіх учасників

I. Реєстрація користувачів.

Реєстрація на форумі і сайті є спільною і єдиною.
1. Реєструючись, користувач погоджується виконувати дані Правила.
2. Для реєстрації користувач повинен вказати адресу електронної пошти, що діє. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
3. Вибір імені користувача (nickname) є вашим винятковим правом. Адміністрація залишає за собою право прийняти заходи до припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливим для інших користувачів. Заборонена реєстрація nickname, схожих з тими, що вже існують, таких, які можуть ввести в оману інших користувачів форуму.
4. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є украй серйозним і веде до блокування всіх облікових записів.
5. Якщо ви не проявляєте активність протягом довгого часу, ваш обліковий запис може бути видалений.

II. Правила поведінки.

1. Спілкування базується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
2. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. У тому числі при підміні букв символами.
3. Категорично забороняється будь-яка реклама, у тому числі реклама інтернет-проектів (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією, або в спеціальних розділах).
4. Ваш підпис на форумі не може бути довшим за 2 рядки. До нього діють ті ж вимоги, що і до повідомлень.
5. При невиконанні перших двох пунктів Адміністрація може тимчасово Вас заблокувати, а в крайніх випадках видалити Вашу реєстрацію з подальшим баном по IP (тобто повторно реєструватися Ви вже не зможете).

III. Публікація повідомлень.

1. Назва теми має бути інформативною, максимально чітко відображати суть проблеми.
2. Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, а також постарайтеся переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше.
3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах і розміщення однакових повідомлень в різних темах.
4. Прагніть не робити граматичних помилок в повідомленнях – це створить негативне враження про вас.
5. Старайтесь не зловживати ШРИФТОМ ВЕЛИКОГО РОЗМІРУ.
6. Не рекомендується використання латиниці - якщо у вас на клавіатурі немає російських літер, використовуйте сайт translit.ru

IV. Мова спілкування.

1. Офіційною мовою для спілкування є українська, або російська.
2. Дозволяється використання інших мов, але будьте готові до того, що Адміністрація може висунути вимогу до Вас надати переклад.

V. Стосунки між користувачами і адміністрацією.

1. У своїх діях адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління сайтом та форумом.
2. Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи порталу.
3. Ми раді будь-яким пропозиціям і зауваженням, направленим на поліпшення роботи нашого сайту і форуму. Ми також просимо вас повідомляти Адміністрації про будь-які помилки і неточності в роботі сайту. Спільні питання роботи сайту і форуму ви можете обговорювати у відкритій дискусії на форумі, всі приватні проблеми рекомендується вирішувати в приватному листуванні, використовуючи систему особистих повідомлень.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів форуму в цьому розділі. Всі зміни і новації проводяться з врахуванням думок та інтересів користувачів.

 
Форум Христинівки. Спілкування онлайн бібліотека Наконечний » Новини, оголошення, правила сайту та форуму » Правила поведінки на сайті та форумі » Правила поведінки на сайті та форумі (Читати та дотримуватись обов'язково)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використання матерiалiв сайту "Провінційне містечко Христинівка" дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань - гiперпосилання) на www.khrystynivka.com
Передрук, копiювання або вiдтворення iнформацiї, що мiстить підпис "Олександр Неситов" у будь-якiй формi суворо забороняється. Дозвіл на публікацію даних матеріалів можна отримати звернувшись безпосередньо до автора.
Адміністрація сайту може не розділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі користувачів, за достовірність приватних оголошень, привітань та реклами.
Copyright "Провінційне містечко" © 2009-2018